Szukaj

La Toya Jackson jest stałą klientką Ewy Minge! Wiemy, gdzie i jak się poznały: “Ten kontakt jest niezwykle miły” [WIDEO]

Ewa Minge i La Toya Jackson są przyjaciółkami

Jak Ewa Minge poznała La Toyę Jackson?

Ewa Minge ma na swoim koncie mnóstwo zagranicznych sukcesów. Jej kreacje można oglądać na wybiegach podczas najważniejszych Tygodni Mody na świecie, jak również w prestiżowych pismach, z Vogue’iem na czele. Nic więc dziwnego, że ubrania polskiej projektantki noszą nie tylko polskie, ale też światowe gwiazdy. Jedną z nich jest La Toya Jackson.

Ewa w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o znajomości z La Toyą:

Współpraca była bardzo fajna. Gdy się dowiedziałam, że La Toya Jackson jest w Polsce, ja w tym czasie byłam za granicą. La Toya Jackson dostała do wyboru iluś polskich projektantów, żeby zapewnić jej czas, żeby pooglądała sobie polską modę i polskie atelier, i ona z uporem mówiła, że ona chce zobaczyć kolekcję Evy Minge. My gdzieś tam miałyśmy okazję w Stanach się poznać, ja już sporo pokazywałam wtedy w Paryżu, byłam też po pierwszym moim pokazie w Nowym Jorku. Moja przyjaciółka wybrała się razem z La Toyą do mojego salonu na zakupy. La Toya wyszła z kilkoma torbami, a jeszcze wiele rzeczy zamówiła, które potem jej wysyłaliśmy.

Minge zaznacza, że jej kontakt z siostrą Michaela Jacksona jest bardzo dobry:

Myślę, że to jest fajne, że my gdzieś tam ten kontakt mamy. Ja uważam, że każda klientka jest niezwykle ważna, ta która kocha moją markę. I ten kontakt z La Toya jest niezwykle miły.

W galerii możecie zobaczyć, co La Toya Jackson kupiła w butiku Evy Minge w podczas swojej wizyty w Polsce.

Ewa Minge o prywatnym życiu Małgorzaty Rozenek. Nie wszystko wygląda tak perfekcyjnie jak na Instagramie: „Czasami płacze do poduszki” [WIDEO]

Małgorzata Rozenek przeszła samą siebie. Na pokazie Ewy Minge w Paryżu aż ciężko było ją rozpoznać

Wielki przełom w życiu Ewy Minge! Obcięła włosy na krótko! W całej karierze nie widzieliśmy jej w takiej fryzurze!


Janet czy La Toya? Która siostra jest bardziej podobna do Michaela Jacksona?

×