Szukaj

Nick Jonas i Priyanka Chopra nie powstrzymali namiętności nawet w restauracji! Zafundowali paparazzi widoki jak z filmu dla dorosłych!

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali przyłapani na czułościach w restauracji! Paparazzi uchwycili parę w trakcie intymnych chwil we dwoje. Oj, było gorąco!

Nick Jonas i Priyanka Chopra to para, która udowadnia, że w miłości wiek to tylko liczba i nie ma najmniejszego znaczenia. Zakochanych dzieli aż 10 lat różnicy, a mimo to od dłuższego czasu tworzą szczęśliwy związek, który w grudniu minionego roku postanowili zalegalizować. Właśnie dlatego wyprawili trzy przyjęcia weselne, a panna młoda błyszczała jak gwiazda i została obwołana przez wszystkich fanów najpiękniejszą panną młodą minionego rok. Kilka miesięcy później jako małżonkowie zadebiutowali na czerwonym dywanie.

Pomimo upływu tygodni, ich wspólne publiczne wystąpienia są nie lada gratką dla paparazzi. Tak było też w niedzielę, kiedy Jonas i Chopra postanowili uprzyjemnić sobie dzień i wybrali się do lokalnej knajpki. Nie przejmując się otaczającymi ludźmi, zakochani nie szczędzili sobie czułości. Nie brakowało więc gestów i spojrzeń, a także namiętnych pocałunków. Dzięki temu kolejny raz małżonkowie udowodnili, że łączy ich bardzo silne uczucie, które pomimo upływu miesięcy nadal nie gaśnie, a wręcz przeciwnie – z każdym dniem wydaje się być coraz mocniejsze.

Zobaczcie jakie romantyczne show zafundowali swoim sąsiadom.

Zobacz: Cannes 2019: Nick Jonas i Priyanka Chopra zachwycili na czerwonym dywanie. Oto najpiękniejsza para wieczoru!

Zobacz: Priyanka Chopra opowiedziała o konflikcie z Meghan Markle na wizji! Jej słowa wiele wyjaśniają!

Zobacz: Priyanka Chopra jest w ciąży!? Próbowała maskować brzuszek, ale paparazzi byli sprytniejsi!


Nick Jonas i Priyanka Chopra w restauracji

Nick Jonas i Priyanka Chopra w restauracji

Nick Jonas i Priyanka Chopra nie szczędzili sobie miłości nawet w restauracji

Nick Jonas i Priyanka Chopra nie szczędzili sobie miłości nawet w restauracji

Nick Jonas i Priyanka Chopra przyłapani przez paparazzi

Nick Jonas i Priyanka Chopra przyłapani przez paparazzi

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×