Urodziny Natalii Siwiec na jachcie. Zaprosiła Bieniuka i Lipińską. Blance towarzyszył super przystojniak. Czy to jej nowy partner?

Lipińska, Siwiec, Bieniuk

Lipińska, Siwiec, Bieniuk

Natalia Siwiec, Blanka Lipińska i Jarosław Bieniuk spotkali się razem na jachcie. Grupa przyjaciół prawdopodobnie świętowała niedawne urodziny modelki. Zobaczcie zdjęcia paparazzi. 

Natalia Siwiec niedawno świętowała swoje 38. urodziny. Modelka wprost uwielbia podróżować i gdy tylko pozwala jej na to czas, to pakuje walizki i wyrusza w cieplejsze klimaty. Nie dziwi więc fakt, że swoje święto spędziła z dala od kraju. Razem z mężem kilka dni temu wybrali się do Turcji, gdzie spędzili ten ważny dla niej dzień. Gwiazda wskoczyła w skąpy strój i pokazując wszystkie swoje wdzięki, udała się z ukochanym na wystawną kolację.

Zdjęciami pochwaliła się w sieci. Pod postem urodzinowym doczekała się mnóstwa życzeń nie tylko od fanów, ale też innych gwiazd show-biznesu. Gwiazda już wróciła do Polski i zdaje się, że dalej świętuje w towarzystwie przyjaciół. Paparazzi przyłapali ją podczas rejsu jachtem ze znajomymi. Wśród nich byli między innymi Blanka Lipińska i Jarosław Bieniuk.

Natalia Siwiec, Blanka Lipińska i Jarosław Bieniuk na jachcie

Natalia Siwiec od wielu lat przyjaźni się z Jarosławem Bieniukiem. Ma ona także rewelacyjny kontakt z jego najstarszą córką Oliwią, która często jest gościem w jej domu. Nie jest tajemnicą, że przyjaciółką modelki jest także Blanka Lipińska, która niedawno świętowała zakończenie pracy nad kolejnym filmem z cyklu 365 dni. Paparazzi przyłapali ich ostatnio podczas wspólnego rejsu jachtem po Bałtyku.

Blanka Lipińska, której towarzyszył przyjaciel, najpierw udała się do restauracji, a po wyjściu z lokalu dołączyła do Natalii Siwiec i Jarosława Bieniuka. Przez cały ten czas u boki pisarki był wysoki przystojniak, który nie odstępował jej na krok. Razem z większą grupą osób udali się oni na jacht. Widać było, że dopisywały im humory i doskonale się bawili. Na pokładzie raczyli się szampanem. Modelka tego dnia miała na sobie luźną sukienkę w kolorze brudnego różu, a Blanka włożyła białą koszulę, oraz legginsy, które idealnie podkreśliły jej obłędne kształty. Natalii towarzyszył jej mąż Mariusz, a Jarek tym razem pojawił się na spotkaniu bez swojej ukochanej Zuzanny Pactwy. Zdjęcia ze spotkania sławnych przyjaciół zobaczycie w naszej galerii.


Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na jachcie

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na jachcie

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na jachcie

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na jachcie

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na jachcie

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na jachcie

Komentarze

 • michał pisze:

  Natalia nieładnie wygląda, Blanka bardzo ładnie

 • Gość pisze:

  Ten mąz Siwiec to karakan myslałam ze jest wyższy i przystojny a tu takie zaskoczenie!!!

 • Gość pisze:

  Towarzystwo znane z tego, że jest znane najlepiej czuje sie w swoim własnym towarzystwie, bo przynajmniej nikt ich nie obnaży z nijakości i ignorancji. Pławiąc sie we wlasnym i dubajskim sosie, moga przynajmniej przez chwilę poudawać kogos „ważnego”.
  Jesteśmy straszna wiochą, i trudno bedzie to zmienić, chociaż potencjał jest znakomity, ale raczej sie nie dokopie do tej „czolowki, bo cos umie u soba reprezentujem

 • Gość pisze:

  Pomyłecyka nawet nie czytać tytułu myslałem źe to wakacje gwiazd

 • anon pisze:

  Escort Party!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polskie Bagienko

 • Gość pisze:

  BRAVO!!!!! JEDNA BRANZA!!!! , DUBAJSTWO WYCHODZI Z BUTOW , CO ZA OCHYDA!!!!!!!

 • Monika pisze:

  Książki w łapach ZERO!

 • Gość pisze:

  Taki lajf obraźa polskie kobiety polskich kobiet i męzczyzn nie da się obrazić bo nie ma czego a czas pokaźał pokaźe i będz4e pokazywał dłatego od dziecka schnela sybko dawaj kakao mniam mniam mexicano to nie policacao i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×