Roznegliżowana Natalia Siwiec świętuje 38. urodziny w Turcji. „Zaczęło się spokojnie, a skończyło…”. Jest ogień!

38. urodziny Natalii Siwiec

38. urodziny Natalii Siwiec

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciami z urodzin, które celebrowała w Turcji. Internauci zachwyceni wyglądem modelki. Co piszą?

Natalia Siwiec zdecydowanie jest typem, który nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu. Modelka podróże relacjonuje w swoich social mediach. Kilka miesięcy spędziła w Meksyku, a kiedy już zdecydowała się wrócić, długo nie posiedziała w domu. Ruszyła nad polskie morze. Tam zaczęła świętować urodziny, które ma właśnie dzisiaj. Jak spędziła ten dzień?

Natalia Siwiec w skąpym stroju celebruje urodziny w Turcji

Natalia Siwiec urodziła się 1 sierpnia 1983 roku. Celebrowanie dnia narodzin rozpoczęła jednak już w pierwszej połowie lipca, bowiem w sopockim apartamencie czekało na nią coś specjalnego. Firma, od której modelka wraz z rodziną wynajęła lokum, przygotowała piękną niespodziankę. Czekały na nią balony wypełnione helem, a na stoliku chłodził się szampan. Najwięcej uwagi przykuwał tort, bowiem został wykonany z myślą o przyszłej solenizantce.

Wszystkiego najlepszego – głosił napis.

Dostrzec można także lukrowe liście, które nawiązują najprawdopodobniej do licznych podróży Natalii po świecie. W końcu kilka ostatnich miesięcy spędziła w słonecznym Meksyku.

Ja mam jeszcze trochę do urodzin, ale pięknie! No nie mogę… Cudnie! Dziękuję bardzo – mówiła zaskoczona.

Jednak dzień urodzin, to dopiero była impreza. Siwiec pochwaliła się zdjęciami z Kapadocji w Turcji. W skąpym stroju świętowała swój dzień.

To były najlepsze urodziny.
Zaczęło się spokojnie, a skończyło [tu emotka przedstawiająca ogień, red.]
W żadnym okresie swojego życia nie czułam się lepiej! Czuję sie szczęśliwa, spełniona, kocham siebie i akceptuje! Kocham moje życie! I jestem wdzięczna, za każdy piękny dzień w którym mogę doświadczać tych wszytkich wspaniałości. Dokładnie tak jak zawsze chciałam z ludźmi, których świadomie wybrałam na swoich przyjaciół – napisała.

Z życzeniami dla ulubienicy pospieszyli internauci:

  • Wszystkiego najpiękniejszego Najaśniejszy Promyku Słońca !  Bądź otoczona zawsze miłością swoją i osób, dla których jesteś ważna !
  • Samych wspanialych chwil z wyjatkowymi ludzmi.
  • To wspaniałe! Oby coraz więcej ludzi doświadczało spełnienia i miłości do ludzi i samych siebie, wszystkiego najpiękniejszego Kochana!! – piszą.

Zdjęcia z niesamowitej tureckiej imprezy znajdziecie w naszej galerii.


38. urodziny Natalii Siwiec

38. urodziny Natalii Siwiec

38. urodziny Natalii Siwiec

38. urodziny Natalii Siwiec

38. urodziny Natalii Siwiec

38. urodziny Natalii Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×