Szukaj

Nowe życie Moniki Zamachowskiej. Po rozstaniu pociesza ją były mąż i dzieci. Jest też nowa fryzura. Paparazzi mieli co fotografować

Monika Zamachowska Jamie Malcolm

Monika Zamachowska Jamie Malcolm

Monika Zamachowska została sfotografowana razem z dziećmi i byłym mężem Jamiem Malcolmem. Wychodzili z jej mieszkania na Żoliborzu. Zdjęcia paparazzi.

Zbigniew Zamachowski w piątek 20 marca wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu, co spowodowało lawinę informacji na temat tego, że rozstał się z żoną. Monika Zamachowska sprawę skomentowała krótko.

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać – powiedziała Faktowi.

Para nie potwierdziła rozstania, jedynie Zbigniew skomentował w sieci doniesienia mediów. Nie ulega wątpliwości, że przechodzą bardzo poważny kryzys.

W warszawskim mieszkaniu Zamachowskiej pojawił się jej drugi mąż, Jamie Malcolm. Byli małżonkowie zostali sfotografowani przez paparazzi. Czyżby przyjechał pocieszyć matkę swoich dzieci?

Monika Zamachowska i Jamie Malcolm: Jak się poznali?

Swojego drugiego męża Monika Zamachowska poznała w pracy, opowiedziała  tym w wywiadzie, którego udzieliła SE.

Jest rok 1998, pokazy lotnicze w Góraszce. Robimy dla TVP transmisję na żywo, potrzebny był wywiad z brytyjskimi lotnikami. Idę po płycie lotniska, pamiętam, byłam w skórzanych spodniach, w ciemnych słonecznych okularach, mikrofon w ręce. Wyglądałam trochę jak Krystyna Janda w „Człowieku z marmuru”. On stał przy samolocie i tak palnął do kolegów: „Patrzcie, idzie moja przyszła żona”.

Po spełnieniu zawodowych zobowiązań przegadali z przyszłym mężem całą noc w kasynie. Pobrali się w 2001 roku. Dziennikarka zachowała nazwisko z pierwszego małżeństwa.

Zakochani najpierw zamieszkali w Wielkiej Brytanii, gdzie wkrótce urodziło się dwoje dzieci – Tomasz i Zofia. Monika nie była jednak szczęśliwa poza ojczyzną. W końcu cała rodzina zamieszkała w Polsce. Ponieważ Jamie pracował jako pilot i instruktor musiał wyjeżdżać na misje – np. do Iraku czy Afganistanu, więc i tak nie było możliwości, żeby spędzali całe dnie razem.

W końcu drogi małżonków na tyle się rozeszły, że w 2012 roku zdecydowali się na rozwód. Mimo to wciąż mają ze sobą dobry kontakt. Jamie Malcolm dwa lata temu ponownie wziął ślub, na którym gościem była Monika Zamachowska. Niedawno urodziło mu się dziecko.

Można powiedzieć, że wspólnym mianownikiem wszystkich byłych związków dziennikarki jest to, że rozstanie zawsze przebiegało z klasą i bez skandali. Monika utrzymuje przyjacielskie kontakty z eks mężami.

Monika Zamachowska z dziećmi i byłym mężem na zdjęciach paparazzi

Być może, zaalarmowany przez dzieci, Zofię i Tomasza, o tym, że mama znalazła się w trudnej sytuacji, Jamie Malcolm przybył do Polski, żeby wesprzeć byłą małżonkę.

Na zdjęciach, jakie zrobili fotoreporterzy widać, jak Monika i jej córka wychodzą z domu i udają się na ryneczek, gdzie oglądają i kupują dekoracje wielkanocne. Spacerują także z pieskiem i oddają się rozmowie. Na fotografiach widać nową fryzurę Zamachowskiej.

Z kolei Jamie i Tomasz wyszli razem na przechadzkę, podczas której żywo dyskutowali na jakiś frapujący temat. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Jamie Malcolm i Tomasz Malcolm

Jamie Malcolm i Tomasz Malcolm

Jamie Malcolm i Tomasz Malcolm

Jamie Malcolm i Tomasz Malcolm

Jamie Malcolm i Tomasz Malcolm

Jamie Malcolm i Tomasz Malcolm

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×