Szukaj

Dumna jak paw Meghan Markle wybrała się w podróż z królową Elżbietą II. Księżna Kate może tylko pomarzyć o takim wyróżnieniu

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta podróżowały królewskim pociągiem

Choć wydawało się to nieprawdopodobne, przywiązana do królewskiego protokołu i tradycji królowa Elżbieta II ostatecznie zaakceptowała pochodzącą z ludu ukochaną księcia Harry’ego. Śliczna księżna Sussex, Meghan Markle, kłóci się ze wszystkimi wartościami, które reprezentuje sobą monarchia, ale ostatecznie udało się jej wejść do rodziny. Udało się jej również zdobyć trudną aprobatę królowej, o czym najlepiej świadczy fakt, że monarchini zabrała ją ze sobą w podróż. I to nie byle jaką!

Nawet księżna Kate nie dostąpiła jeszcze tego zaszczytu. Meghan podróżowała z królową Elżbietą II specjalnym królewskim pociągiem, by wziąć udział w jednym z oficjalnych wystąpień. Tym razem nie było u jej boku męża, musiała więc radzić sobie sama! W beżowej, bardzo skromnej sukience ściągniętej w talii paskiem i czarnych szpilkach prezentowała się bardzo elegancko. W sam raz na popołudnie spędzone z ukochaną babcią jej męża!

Jak podróżowały królowa Elżbieta II i Meghan Markle?

Mówi się, że królewski pociąg to, jak twierdzi OK!„pałac Buckingham na kółkach”. Używa się go jedynie kilka razy do roku – w 2017 roku użyto go 14 razy, co kosztowało 900 tysięcy funtów. Jest to niesamowicie droga przejażdżka, ale Brytyjczycy nie oszczędzają na 92-letniej królowej, zwłaszcza gdy ta podróżuje w nocy. Pociąg został po raz pierwszy użyty przez królową Wiktorię w 1842 roku, ma luksusową palarnię, sypialnie, świetnie wyposażoną łazienkę i 12-miejscową jadalnię.

Myślicie, że to oznacza, że Meghan uzyskała całkowitą akceptację królowej?

Królowa Elżbieta II bardzo chce się pozbyć Meghan Markle. Ledwo przyjęła ją do rodziny, a już wysyła nową księżną na ważne królewskie tournee!

A jednak nie było tak kolorowo… Gwiazdy nie wytrzymały i zdradziły, co działo się na weselu Meghan i Harry’ego

Takie faux pas?! Meghan Markle złamała protokół! I to w najważniejszym dla rodziny królewskiej dniu


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×