Gwiazdy dopingują Polskę w meczu z Holandią: Omenaa Mensah, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek…

Mecz Polska-Holandia. Gwiazdy na trybunach

Mecz Polska-Holandia. Gwiazdy na trybunach

Mecz Polska-Holandia na Stadionie Narodowym w Warszawie przyciągnął wiele znanych osób. Wśród gwiazd, które dopingowały biało-czerwonych nie zabrakło Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek i Omeny Mensah. Kto jeszcze zasiadł na trybunach?

Mecze reprezentacji Polski za każdym razem wywołują w gwiazdach sportowe emocje. Gdy nasi grają u siebie, na trybunach można spotkać wiele znanych twarzy. Nie inaczej było podczas meczu Polska-Holandia w ramach Ligii Narodów, który biało-czerwoni rozegrali po ponad trzech miesiącach przerwy i remisowym spotkaniu 2:2 z drużyną „pomarańczowych”.

Tym razem Polacy nie mieli tyle szczęścia co ostatnio. Holendrzy okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając dwie brami. Mecz Polska-Holandia zakończył się wynikiem 0:2.

Mecz Polska-Holandia. Gwiazdy na Stadionie Narodowym

Po dotychczas rozegranych spotkaniach reprezentacja Polski z dorobkiem 4 punktów zajmuje 3. miejsce w tabeli grupy czwartej. Na początek zmagań w Lidze Narodów podopieczni Czesława Michniewicza wygrali 2:1 z Walią, następnie zostali rozbici przez Belgię aż 1:6, trzy dni później zremisowali 2:2 z Holandią, po czym ponownie przegrali z Belgią, tym razem 0:1. Holendrzy z kolei są liderami grupy. Po dzisiejszym meczu mają na swoim koncie 12 punktów.

Na Stadionie Narodowym w Warszawie nie zabrakło gwiazd, które żywo dopingowały biało-czerwonych. Polaków do boju z loży dla VIP-ów zagrzewali m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Jakob KoselRobert El Gendy, Omenaa Mensah z mężem Rafałem Brzoską, Joanna i Jacek Kurscy oraz Agata Załęcka. Pojawiła się też Anna Lewandowska, która kilka godzin wcześniej miała lekcję tańca z Rafałem Maserakiem.

Zdjęcia gwiazd z meczu Polska-Holandia w galerii.


Anna Lewandowska – mecz Polska-Holandia

Anna Lewandowska – mecz Polska-Holandia

Anna Lewandowska – mecz Polska-Holandia

Anna Lewandowska – mecz Polska-Holandia

Małgorzata Rozenek – mecz Polska-Holandia

Małgorzata Rozenek – mecz Polska-Holandia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×