Anna Lewandowska przyłapana z czołową gwiazdą Polsatu. Szykuje się nowy secret project? Zdjęcia paparazzi

Anna Lewandowska i gwiazdor Polsatu na zdjęciach paparazzi

Anna Lewandowska i gwiazdor Polsatu na zdjęciach paparazzi

Anna Lewandowska i gwiazda Polsatu przyłapani przez paparazzi. Czyżby szykowali jakiś sekretny projekt? Fotorelacja i komentarz trenerki zwiastują coś bardzo dobrego.

Anna Lewandowska z całą rodziną kilka miesięcy temu wyprowadziła się z Monachium i zamieszkała w Barcelonie. Przeprowadzka była spowodowana zmianą barw klubowych jej męża. 19 lipca Robert podpisał czteroletni kontrakt z hiszpańskim klubem, stając się pierwszym Polakiem w historii sekcji piłkarskiej jednej z najpotężniejszych drużyn światowego futbolu. Mimo licznych treningów i zobowiązań zawodowych para nie zapomina o ojczyźnie.

Lewandowscy regularnie odwiedzają Polskę, gdzie mieszkają ich najbliżsi. Niemal podczas każdej wizyty towarzyszą im paparazzi. Tym razem możemy zobaczyć, jak ostatnie dni w kraju spędzała Ania, która przyleciała dopingować męża dziś wieczorem w meczu Polska-Holandia. Widok jest niecodzienny, bo tym razem trenerka nie została przyłapana na zakupach czy w popularnej restauracji, a na spotkaniu z czołową gwiazdą Polsatu. Co oni kombinują?

Anna Lewandowska i Rafał Maserak przyłapani przez paparazzi

W czwartek 22 września Ania Lewandowska spotkała się z Rafałem Maserakiem, którego nie trzeba przedstawiać widzom Tańca z gwiazdami. Trenerka i tancerz wychodzili ze szkoły tańca na warszawskiej Woli. Czyżby szykował się jakiś sekretny projekt, a Ania wkrótce dołączy do grona gwiazd Polsatu, które w ostatnim czasie, po odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u, mocno się powiększyło? (zobacz: Sablewska z programem w Polsacie)

Na razie nic nie wiadomo o programie Lewandowskiej czy też jej ewentualnym udziale w TzG, ale poniekąd z odpowiedzią na pytanie dotyczące jej spotkania z Maserakiem przychodzi jej relacja na Instagramie. Niedawno żona najlepszego polskiego piłkarza wyznała w social mediach, że właśnie spełnia swoje wielkie marzenie, jakim jest nauka tańca pod okiem profesjonalisty.

W rozmowie z fanami Lewandowska zwierzyła się, że nawet dla niej, wytrawnej trenerki, taniec nie jest łatwą dziedziną sportu:

Przełamuję swoje słabości. Spełniłam małe marzenie. Muszę przyznać, że to wyzwanie nie jest dla mnie łatwe – zdradziła, dodając po chwili: – Chciałam powiedzieć, że to nie jest wcale łatwe, ale czy challenge mają być łatwe? Taniec to przełamywanie własnych barier. Od lat trenuję karate, kickboxing, trening funkcjonalny oraz siłowy… Naprawdę jest to dla mnie wyzwanie. Mam ogromny podziw dla osób, które tańczą.

Maserak nie omieszkał ocenić postępów swojej nowej podopiecznej:

Bardzo zdolna uczennica mi się trafiła, świetnie sobie radzi, tylko musi uwierzyć w to, że może jej to świetnie wyjść.

Patrząc na osiągnięcia gwiazdy i jej zapał do pracy, efekty powinny być widoczne lada chwila. Nie ma wątpliwości, że umiejętności taneczne zdobyte pod okiem dwukrotnego zwycięzcy tanecznego show zrobią wrażenie nie tylko na internautach, ale przede wszystkim na jej nowych przyjaciołach z Katalonii – wyjątkowo roztańczonego regionu Hiszpanii.

Z relacji paparazzi dowiadujemy się, że Ania z treningu wyszła z szerokim uśmiechem na twarzy, trzymając niedokończony lancz, zamieniła na zewnątrz kilka słów z Rafałem, na pożegnanie wymieniła się kurtuazyjnymi pocałunkami w policzek, a potem wsiadła do swojego luksusowego mercedesa, którym odjechała w kierunku warszawskiego Mokotowa.

Zdjęcia w galerii.


Anna Lewandowska i Rafał Maserak wychodzą ze szkoły tańca

Anna Lewandowska i Rafał Maserak wychodzą ze szkoły tańca

Anna Lewandowska i Rafał Maserak wychodzą ze szkoły tańca

Anna Lewandowska i Rafał Maserak wychodzą ze szkoły tańca

Anna Lewandowska i Rafał Maserak wychodzą ze szkoły tańca

Anna Lewandowska i Rafał Maserak wychodzą ze szkoły tańca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×