Maja Sablewska dostała własny program w Polsacie! „Zmieniłam barwy”. Gwiazda zdradziła nam sporo szczegółów

Maja Sablewska w Polsacie

Maja Sablewska w Polsacie

Maja Sablewska z nowym programem. Była agentka gwiazd, a obecnie ekspertka od wizerunku zdradziła nam, że szykuje powrót z przytupem, ale już nie w TVN. Gdzie dokładnie ją zobaczymy i kiedy premiera jej autorskiego formatu? Oto, co nam zdradziła.

Mamy wspaniałe wieści dla fanów Mai Sablewskiej. Ekspertka od wizerunku wraca do telewizji z nowym programem. Gwiazda przez lata związana była z TVN-em, gdzie prowadziła kilka sezonów programów Sablewskiej sposób na modę i SOS – Sablewska od stylu. Autorski format dostała zaraz po tym, jak rozstała się z X-Factorem, w którym przez jeden sezon oceniała umiejętności wschodzących gwiazd estrady. Edycja z jej udziałem cieszyła się rekordową oglądalnością. Każdy odcinek śledziło między 3,5 a 5 milionów widzów.

W ostatnim czasie Sablewska skupiła się na kampaniach reklamowych i pracy z klientami, którzy od lat korzystają z jej usług w zakresie stylizacji. Nie oznacza to jednak, że była menadżerka Mariny i Edyty Górniak zapomniała o telewizji. Gwiazda zdradziła reporterce Jastrząb Post, że wkrótce wraca na szklany ekran z nowym programem.

Maja Sablewska z nowym programem. Kiedy premiera?

Ostatnie miesiące upłynęły Mai na pracy nad programem, który ma szansę stać się kolejnym hitem ramówki. 42-latka powściągliwie skomentowała swoje plany, ale dała do zrozumienia, że jej powrót z przytupem jest nieunikniony:

Na razie nie chciałabym zdradzać za dużo, bo pracowałam przez parę miesięcy nad projektem, który pozwolił mi wrócić do telewizji. Chciałabym żeby ten projekt sam się bronił.

Maja zdradziła nam wprost, że nie zobaczymy jej już w TVN-ie. Podobnie jak wiele osób związanych ze stacją (na czele z Edwardem Miszczakiem) zdecydowała się na zmianę barw. Sablewska wkrótce oficjalnie dołączy do grona gwiazd Polsatu:

Słoneczko. Zmieniłam barwy. Ja to zrobiłam dużo wcześniej, zrobiłam sobie świadomą przerwę od telewizji i dwa lata nie robiłam swoich programów.

Stylistka dodała, że w Polsacie otworzyły się przed nią nowe możliwości, które napędziły ją do działań:

Tutaj pojawili się ludzie, pojawiła się przestrzeń, wspaniały program, cudowne kobiety, z którymi mogę pracować i poczułam się potrzebna. W związku z tym wróciłam do telewizji. Wiem, że to był bardzo dobry krok, bo już widziałam pierwsze efekty.

Kiedy premiera nowego programu Mai? Dokładną datę wyrocznia mody przekaże w swoich social mediach:

A kiedy premiera programu, to powiem na swoim Instagramie.

Gratulujemy Mai!


Maja Sablewska i Edyta Górniak

Maja Sablewska i Edyta Górniak

Maja Sablewska i Marina

Maja Sablewska i Marina

Maja Sablewska i Tola Szlagowska

Maja Sablewska i Tola Szlagowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×