Marcin Prokop zrobił furorę przed studiem „DDTVN”. Do pracy przyjechał nowiusieńkim bmw. Nie oszczędzał na luksusowej maszynie

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop został sfotografowany przed studiem Dzień Dobry TVN. Dziennikarz po wyjściu z pracy ubrał się w skóry i wsiadł na nowy motocykl. Jego sportowa maszyna robi wrażenie.

Marcin Prokop to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarz kilkanaście lat temu razem z Dorotą Wellman dokonał bardzo głośnego transferu, przechodząc z Pytania na śniadanie do konkurencyjnej śniadaniówki. Okazało się, że była to świetna decyzja, ponieważ po kilkunastu latach nadal prowadzą razem Dzień Dobry TVN i nikt nie wyobraża sobie tego formatu bez ich udziału. Przed kamerami uzupełniają się rewelacyjnie, często nie szczędząc sobie zabawnych przytyków.

Marcina cechuje nie tylko ogromny profesjonalizm, dzięki czemu udało mu się zdobyć także rolę gospodarza w innych formatach TVN, ale również ogromne poczucie humoru. Słynie z wielkiego dystansu do siebie, czym dosłownie urzekł fanów. Potrafi nie tylko przeprowadzić bardzo merytoryczną rozmowę z gośćmi programu, ale także rozbawić do łez widzów przed telewizorami. Jeżeli zaliczy w programie na żywo jakąś wpadkę, to zawsze obraca ją w żart.

Jaki motocykl ma Marcin Prokop?

Każdy kolejny odcinek śniadaniówki to wspaniała okazja dla paparazzi, którzy wyczekują na to, by zrobić kolejne zdjęcia nie tylko gościom pojawiającym się w programie, ale także prowadzącym, którzy od dawna mają już status gwiazd. Nie inaczej było także po zakończeniu dzisiejszego odcinka, który Marcin Prokop poprowadził wspólnie z Dorotą Wellman.

Po wyjściu z pracy czekali na niego fotoreporterzy, którym trafiła się prawdziwa gratka. Okazało się bowiem, ze Marcin przybył dzisiaj do pracy na motocyklu. Po wyjściu ze studia ubrał się w profesjonalną skórę, założył kask i wsiadł na swojego sportowego czarnego rumaka marki bmw. Jest to model K1300R, który ma aż 173 konie mechaniczne.

Za takie cacko trzeba zapłacić około 28 tys. złotych. Marcin zrobił prawdziwą furorę swoją nowiusieńką maszyną. W końcu dopisała wspaniała pogoda, więc nie można się dziwić, że Marcin korzysta i wyprowadził z garażu ukochany jednoślad.

W rozmowie z naszą reporterką Marcin jakiś czas temu pochwalił się, że w czasie pandemii w końcu udało mu się zrobić prawo jazdy na motocykl:

Tak samo tutaj, gdy okazało się, że część moich zajęć odpadło, zacząłem się zastanawiać, co zrobić w takim razie innego, co można robić w zamknięciu swojego domu. Między innymi zrobiłem prawo jazdy na motocykl. Co prawda nie u siebie w domu, ale ponieważ miałem wtedy dużo wolnego czasu, to spełniłem swoje marzenie, na które zawsze brakowało mi przestrzeni w kalendarzu.

Zdjęcia Marcina odjeżdżającego na ścigaczu spod studia Dzień Dobry TVN w naszej galerii.


Marcin Prokop na motocyklu

Marcin Prokop na motocyklu

Marcin Prokop na motocyklu

Marcin Prokop na motocyklu

Marcin Prokop na motocyklu

Marcin Prokop na motocyklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×