Małgorzata Tomaszewska przyłapana przed studiem „PnŚ”. Same buty i torebka są warte kilka średnich krajowych

Małgorzata Tomaszewska - stylizacja

Małgorzata Tomaszewska - stylizacja

Małgorzata Tomaszewska została sfotografowana przez paparazzi po wyjściu ze studia Pytania na śniadanie. Jak wyglądała? Nie oszczędzała na dodatkach, którymi uzupełniła swoją stylizację.

Małgorzata Tomaszewska, choć ukończyła psychologię, związała się z dziennikarstwem. Debiut w telewizji zaliczyła w 2012 roku, kiedy to została gospodynią kilku programów sportowych. Dwa lata później przeszła do Polsatu, gdzie zapowiadała pogodę. Ma za sobą również udział w Tańcu z gwiazdami, w którym partnerował jej Robert Kochanek. Odpadła już w trzecim odcinku, zajmując ostatecznie 9. miejsce.

Od 2018 roku związana jest z Telewizją Polską. To właśnie wtedy prowadziła cykl show-biznes i kultura w Pytaniu na śniadanie. Po kilku miesiącach produkcja przeniosła ją do głównego studia – obecnie najczęściej prowadzi śniadaniówkę z Aleksandrem Sikorą. Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Prowadziła takie telewizyjne hity jak The Voice of Poland czy Dance Dance Dance.

Tomaszewska nie jest zbyt wylewna jeśli chodzi o życie osobiste, ale wiadomo, że była żoną Ygita Tarci. Ich związek jednak nie przetrwał. Obecnie Małgorzata sama wychowuje synka, który ma na imię Enzo. Chłopiec w tym roku skończy 5 lat. Prezenterka rzadko kiedy pokazuje go w sieci, jednak jakiś czas temu zrobiła wyjątek, co wywołało euforię wśród jej fanów.

Z komentarzy pod postami śniadaniówki można wywnioskować, że Małgorzata Tomaszewska należy do ulubienic widzów. Cenią ja nie tylko za urodę, ale także za spontaniczność na wizji, co bywa kłopotliwe w formatach na żywo, o czym ostatnio przekonała się dziennikarka.

Po programie na Tomaszewską czekali fotoreporterzy. Jak wyglądała?

Jak wyglądała Małgorzata Tomaszewska po wyjściu ze studia PnŚ?

Małgorzata Tomaszewska z szerokim uśmiechem opuszczała studio Pytania na śniadanie. Najwyraźniej szybko zapomniała o incydencie z egzotycznym zwierzęciem. Wybrała wiosenną stylizację. Postawiła na ciemne kolory.

Włożyła legginsy z ekologicznej skóry i dobrała do nich luźną bluzę, buty warte 6,5 tys. złotych oraz czarną, skórzaną ramoneskę. Za dodatek posłużyła jej duża beżowa torba za 14 tys.

Stylizacja gwiazdy TVP jest warta kilka średnich krajowych pensji. Jak wam się podoba? Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Tomaszewska pod studiem PnŚ

Małgorzata Tomaszewska pod studiem PnŚ

Małgorzata Tomaszewska pod studiem PnŚ

Małgorzata Tomaszewska pod studiem PnŚ

Małgorzata Tomaszewska pod studiem PnŚ

Małgorzata Tomaszewska pod studiem PnŚ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×