Leo Messi z rodziną na balkonie. Tak wyglądają jego żona i dzieci. Rodzinka jak z obrazka

Leo Messi z rodziną

Leo Messi z rodziną

Leo Messi po najbardziej historycznym transferze tego sezonu pożegnał się z Barceloną i przeprowadził się z rodziną do Paryża. Od kilku dni jest on bowiem zawodnikiem Paris Saint-Germain. Będąc w hotelu, chętnie pozdrawiał kibiców. Zobaczcie zdjęcia paparazzi. 

Lionel Messi jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie. Przez 19 lat swojej sportowej kariery grał w klubie FC Barcelona. Do podstawowego składu dołączył w 2005 roku i rozegrał w ich barwach 520 meczów, zdobywając w tym czasie 474 gole. Piłkarz po wielu latach zdecydował się odejść z klubu, któremu poświęcił większość swojej sportowej kariery i od kilku dni na portalach sportowych nie pisze się o niczym innym, jak o jego historycznym transferze do francuskiego klubu Paris Saint-Germain. O wszystkim przeważyły względy ekonomiczne.

Leo, jak jest nazywany przez kibiców i bliskich, może się też pochwalić wspaniałymi wstępami z reprezentacją Argentyny. Na swoim koncie ma aż 151 meczów w barwach swojego kraju, w których trakcie aż 90 razy umieścił piłkę w bramce. Teraz jego sportowe wyczyny będą mogli podziwiać kibice słynnego PSG.

Leo Messi z żoną i dziećmi w Paryżu

Leo już pożegnał się z Barceloną i razem z żoną i dziećmi przeniósł się do Paryża. Piłkarz od 2009 roku związany jest z Antonelą Roccuzzo. Pochodzą z tego samego miasta i znają się od dzieciństwa. Zakochani wzięli ślub 30 czerwca 2017 roku, a jeszcze przed tym, zanim zdecydowali się sformalizować związek, doczekali się dwóch synów. Jako pierwszy w listopadzie 2012 roku urodził się Thiago, trzy lata później doczekał się młodszego brata Mateo. Trzy lata temu małżonkowie powitali na świecie najmłodsze dziecko, syna Ciro.

Teraz cała rodzina ze względu na transfer piłkarza przeprowadziła się do stolicy Francji. Rodzina na razie zameldowała się w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu Le Royal Monceau, z którego Leo chętnie wita się z fanami. Paparazzi przyłapali piłkarza i jego rodzinę, gdy wyszli na taras. Nowa gwiazda PSG chętnie pozdrawiała z tarasu przechodniów, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

Trzeba przyznać, że w nowym miejscu czują się znakomicie, a Leo już zdążył zaopatrzyć się w koszulkę z napisem Paryż. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na piękną żonę piłkarza oraz jego synów. Chłopcy mocno już wyrośli. Jeżeli odziedziczyli po ojcu talent do piłki, to sukces w życiu mają gwarantowany. Zdjęcia Leo i jego rodziny obejrzycie w naszej galerii.


Leo Messi z żoną i dziećmi w Paryżu

Leo Messi z żoną i dziećmi w Paryżu

Leo Messi - żona i synowie

Leo Messi - żona i synowie

Leo Messi - żona i synowie

Leo Messi - żona i synowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×