Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet do bagażnika!
Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet do bagażnika!

Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet...

Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi...

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!
Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway...

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis...

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!
Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry...

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze...

Dziś piątek, 19.10.2018

Ale zdjęcia! Luksusowy jacht, piękna żona i dzieci. Leo Messi przyłapany na wakacjach na Ibizie!

Leo Messi z rodziną na IbizieLeo Messi z żoną i dziećmi na Ibizie

Lionel Messi to kolejna gwiazda futbolu, która po wyczerpujących Mistrzostwach Świata w Rosji, udała się na wypoczynek do ciepłych krajów. Chociaż na tegorocznym Mundialu reprezentacja Argentyny nie odniosła oczekiwanego przez kibiców sukcesu, turniej dla Messiego był tak męczący, że postanowił uciec na gorącą Ibizę. Właśnie tam wraz z rodziną wypoczywa na luksusowym jachcie. Jak spędzają czas?

Nie da się ukryć, że bycie piłkarzem wiążę się nie tylko z rozpoznawalnością, ale także świetnymi zarobkami i życiem na wysokim poziomie. Zwłaszcza jeśli jest się popularnym niemal na całym świecie. Wówczas drogie samochody i wielkie posiadłości są na porządku dziennym. Nic więc dziwnego, że Messi, który w tym roku zarobił więcej niż Cristiano Ronaldo, odpoczywa w bardzo luksusowych warunkach.

Ile kosztował jacht Leo Messiego?

Piłkarz aktualnie przebywa na swoim jachcie, który kosztował go 10 milionów funtów. Skąd ta cena? Wszystko przez wyposażenie. Na pokładzie maszyny znajdują się m.in. cztery sypialnie. Dodatkowo statek wyposażony jest w sprzęt do uprawiania sportów wodnych, takich np. kajaki, motorówki i wiele innych rozrywek. Nic więc dziwnego, że jest on oczkiem w głowie piłkarza, który ze szczególną troską dba o jego stan.

Leo Messi z rodziną na wakacjach

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi możemy zobaczyć jak cała rodzina opala się, a także spędza czas kąpiąc się w morzu. Leo nie tylko czule obejmował swoją żonę Antonellę Roccuzzo, z którą 1 lipca świętował pierwszą rocznicę ślubu, ale też uczył swoje pociechy pływać. Słynny Argentyńczyk pokazywał dzieciom jak sprawnie poruszać się w wodzie.

Ibiza to dość popularne miejsce, w którym odpoczywają gwiazdy. Odwiedzają ją niemal wszyscy: celebryci, dj-e, modelki i sportowcy. Tam podobno czują się najbardziej komfortowo.

Brak Beyoncé i Ronaldo na „szarym” końcu. „Forbes” opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd! Niespodzianka goni niespodziankę

Żona Leo Messiego jest w ciąży! Piłkarz pokazał cudowne zdjęcie z brzuszkiem w roli głównej

To ona przegrała z Shakirą! Po latach opowiedziała o związku i rozstaniu z Gerardem Pique: „Byliśmy na oczach świata, ale…”Leo Messi czy Cristiano Ronaldo? Który jest bardziej sexy?

Komentarzy: 1


Gość | 22 lipca 2018, 15:02

Jak mało, który piłkarz zasługuje na to. Ma wielki talent od boga, nie wywyższa się, nie symuluje i gra zespołowo. Już za życia piłkarz legendarny.


Dodaj komentarz
×