Tym razem to Charlotte była w centrum uwagi. Córka Kate i Williama pośród tłumu zachowywała się jak urodzona królowa

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte skradła całe show rodzicom i bratu. Gdy pojawiła się z nimi w Walii, zachowywała się jak urodzona królowa. Te zdjęcia naprawdę rozczulają. 

Księżna Kate i książę William aktywnie uczestniczą w obchodach 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Oficjalne uroczystości rozpoczęły się już w czwartek tradycyjną paradą Trooping The Colour. To wydarzenie skupiło na sobie oczy całego świata. Nie tylko na balkonie Pałacu Buckingham pojawiała się 96-letnia monarchini, ale pierwszy raz w tak ważnym wydarzeniu zadebiutowały dzieci Cambridge’ów. Księżniczka Charlotte, książę Loius i książę George zdecydowanie skradli całe show.

Kolejny dzień rodzina królewska spędziła na nabożeństwie dziękczynnym w katedrze św. Pawła. Tutaj cała uwaga skupiła się na sussexach, którzy po raz pierwszy od ponad dwóch lat, pojawili się na oficjalnych uroczystościach u boku rodziny królewskiej. Ich wejście do świątyni wywołało ogromne poruszenie, a zdjęcia natychmiast obiegły media. W sobotę rodzina nadal świętuje nie tylko 70-lecie panowania królowej, ale też pierwsze urodziny córki Meghan i Harry’ego. W tym ważnym dniu u boku Lilibet zabraknie wujostwa. Księżna Kate i książę William z dziećmi dostali zupełnie inne zadanie.

Książę William i księżna Kate z dziećmi w

Książę William i księżna Kate w towarzystwie starszych dzieci pojawili się dzisiaj w Walii na zamku Cardiff, gdzie uczcili jubileusz królowej. Zdjęcia z ich wizyty natychmiast obiegły media, ale ponownie to książę George i księżniczka Charlotte skupili na sobie całą uwagę. Tym razem nie pojawił się najmłodszy z rodzeństwa, czyli Louis. Być może po tym, jak dał pokaz różnych min i okrzyków na balkonie Pałacu Buckingham, rodzice nie zdecydowali się go zabrać na kolejne oficjalne wydarzenie.

Małżonkowie spotkali się z zebranym przed zamkiem tłumem, który czekał na obchody i zaplanowany koncert. Księżna Kate chętnie podchodziła i rozmawiała ze zgromadzonymi tam osobami, podobnie też zachowywała się mała Charlotte, która rozdawała uśmiechy i witała się z dziećmi. Książę George momentami wyglądał na mniej zadowolonego.

Kate jak zwykle olśniła stylizacją. Miała na sobie prosty czerwony płaszcz i wysokie czarne szpilki. Tym razem, co rzadko się zdarza podczas oficjalnych wyjść zebrała włosy w wysoki kucyk. Księżniczka Charlotte miała na sobie granatowy płaszczyk, a ojciec i syn wystąpili w niemal identycznych garniturach.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii, a poniżej obejrzycie nagranie z wizyty royalsów w Cardiff.


Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Komentarze

 • DANUSIA ć pisze:

  Nie ładnie że nie byli na urodzinach roleczki Harrego

  • bert pisze:

   Skąd wiesz, że nie byli . Dzień jest długi, odfajkowali obowiązki i pojechali do Lili, w przeciwnym razie królowa byłaby zła.

 • Gość pisze:

  Tak, ale ma mózg!!!

 • Gośćbasek pisze:

  Pieknie się prezentują fajna rodzina. Dzieci ułożone.

 • Gosc pisze:

  Nigdy nie była urodzona krolowa a Kate to już wogole nie ma biustu

 • Ira pisze:

  Piekna rodzina zawsze serce sie raduje patrząc. OBY jak najdłużej

  • Gość pisze:

   Dajesz się nabierać na laurkową propagandę, a prawda jest taka, że William traktuje Kate jak wycieraczkę, od ponad roku mieszkają osobno, pogardy nie potrafi ukryć nawet na wyjściach, co widać na niektórych zdjęciach.

  • Gość pisze:

   Nie przenos swoich związkowych problemów na innych, psychopatyczny, wulgarny tluku.
   Jedyną wycieraczka w tym gronie jest meghan

 • Gość pisze:

  Na filmie widać kilka ciekawych rzeczy.
  – William ani razu nie wszedł w relacje z Kate, cały czas zajmował się wyłącznie starszym synem, tylko na niego patrzył, kompletnie ignorował Kate. Tylko raz spojrzał, jak dyrygowała, inni się śmiali.a on był poważny z takim cynicznym grymasem. i jak kiedyś, jak byli z dziećmi, to szli koło siebie a dzieci po bokach, teraz dzieci służą im do tworzenia dystansu.
  – Widać też jak Kate jest ukierunkowana cały czas na siebie i na kamery. Kompletnie zignorowała faceta, który ich oprowadzał i opowiadał jej coś, a ona tylko raz spojrzała i coś burknęła.a tak przez cały czas miala głowę odwrócona w drugą stronę, mimo że gość cały czas mówił do niej.
  Co ma nie tak z tymi poduszkami/biodrami, bo jak kuca, to jej się poduszki marszczą i odznaczają.

  • aniolpanski pisze:

   analiza z hghhpy sa obydwoje wykonczeni bezmyslnym zyciem i pokazowkami

  • Gość pisze:

   O dyzurna hejterka znów na posterunku.
   Spadaj stąd wreszcie tluku

  • Gość pisze:

   Polecam okulary; oni cały czas byli w otoczeniu innych osób.
   Kate miło rozmawiala z tym panem, a William w tym czasie słuchał co ma do powiedzenia pani, która szła obok niego. Kate to nie meg, nie musi wisieć na.mężu.
   Oboje zajmowali się dziećmi, tak właśnie zachowują się rodzice w takich sytuacjach, skupiają się na dzieciach. Widać, że George jest trochę nieśmiały, więc skupiają się głównie na nim starając się by czuł się pewnie.
   Gdy Kate dyrygowala William się śmiał i komentował, sam nie chciał spróbować mimo, że Charlotte go namawiala.
   Fajna rodzina 🙂

  • GośćmEa pisze:

   William ma powody,chyba sumienie go gryzie, że jako jedyna najważniejsza osoba nie uczestniczy w przyjęciu urodzinowym swojej bratanicy.Dla mnie to podłość ze strony Williama i Kate.Dzisiai mieli być na przyjęciu urodzinowym i zapoznać swoje dzieci z kuzynami. Złożyć życzenia bratanicy, zjeść torta i mogli by się wynieść.Z ich strony to perfidia,a może to żona Williama nie jest taka święta ,bo i na taką nie wygląda.

  • Gość pisze:

   A na ilu przyjęciach urodzinowych dzieci Williama był Harry? Taka bratanica jak córka meg i tak nic nie znaczy
   To harrego powinno gryzc sumienie za te wszystkie kłamstwa. Powinien przeprosić, kopnac meg w tłusty odwlok i zacząć zachowywać się normalnie wtedy Will mu przebaczy i znów będzie miło.

  • Bogusia pisze:

   Nie od biustu zależy inteligencja, kultura i zachowanie.

  • Bogusia pisze:

   Chyba cię poniosła fantazja

  • Gość pisze:

   Ty znawców od siedmiu boleści.Idz się trochę doucz tyintelugencus za 5 gr.

 • Gość kibice pisze:

  Super goście fajne dzieci nie mówiąc o księżnej Kejt i księciu Williamie umia się zachować

 • Gość pisze:

  Przemiłe te dzieciaki.

  • Gość pisze:

   Dzieci jak dzieci. Nie wiem czym się tu zachwycac w jakiś szczególny sposób.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×