Księżniczka Charlotte stroi zabawne miny przed paparazzi. Córka Kate i Williama skradła rodzicom całe show!

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte pojawiła się z rodzicami na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w Birmingham. Córka Williama i Kate skradła całe show. Pokazała całą serię uroczych min. 

Książę William i księżna Kate to jedni z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Wnuk królowej Elżbiety II, który jest drugi w kolejce do tronu tuż za swoim ojcem cieszy się wielką sympatią Brytyjczyków. Podobnie jest także z jego zoną Kate, która ponad dekadę temu oficjalnie wkroczyła w szeregi monarchii. Cambridgowie bardzo angażują się w swoje obowiązki względem korony i żywo uczestniczą we wszelkich zadaniach powierzonych im przez królową, którą ze względu na podeszły wiek wspierają coraz bardziej.

Masę obowiązków starają się łączyć z opieką nad trojgiem dzieci. Wspólnie wychowują Georga, który skończył 10 lat, 7-letnią Charlotte i Louisa, który ma zaledwie 4 lata. Ostatnio dzieci pary coraz częściej uczestniczą w oficjalnych wydarzeniach i zdecydowanie kradną całe show. Córka Williama i Kate jest wyjątkowo urocza, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi.

Księżniczka Charlotte stroi miny na oficjalnym wydarzeniu. Zdjęcia paparazzi

Na początku czerwca dzieci następcy tronu i jego zony zadebiutowały podczas Trooping Colour. Parada oficjalnie uczciła 70-lecie panowania Królowej Elżbiety II. Chociaż monarchini pojawiła się na balkonie Pałacu Buckingham to zdecydowanie pociechy Kate i Williama skradły uwagę. Zwłaszcza najmłodszy Louis, który podczas przelotu myśliwców stroił zabawne miny.

Na ostatnim z wydarzeń, w jakim udział wzięła książęca para, wszystkie oczy skierowane były na ich córkę. Księżniczka Charlotte pojawiła się z nimi  na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w Birmingham. Ubrana w sukienkę w czarno-białe paski i uczesana w dwa warkocze siedmiolatka dała pokaz śmiesznych min, co uwiecznili paparazzi.

Razem z rodzicami oglądała zmagania pływaków i momentami wydawała się zainteresowana tym, co dzieje się w basenie, by za chwilę robić znudzoną minkę. Dzielnie jednak wytrwała na swoim miejscu, a zdjęcia, które obiegły media stały się hitem! Zobaczycie je w naszej galerii. Czy ona nie jest słodka?


Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte, Książę William

Księżna Kate i księżniczka Charlotte, Książę William

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dzieci lubią się wygłupiać przecież to urocze jest

 • Gość pisze:

  Super mają te dzieciaki. Wszystkie. I fajnie, że spędzają czas i razem, i z każdym dzieckiem osobno.

 • Gość pisze:

  Dobrze o niej i o nich świadczy, że ona stroi te miny. Zdrowe, szczęśliwe dziecko.

  • Gosccccc pisze:

   Dziecko jest znudzone

  • Gość pisze:

   Uwikłanie w udawanie szczęśliwej rodzinki, kiedy rodzice mieszkają osobno, nie jest zdrowe dla dzieci, co widać na zdjęciach z imprezy gdy Szarlota zasłania twarz i oczy, jak nad jej głową rodzice prowadzą jakiś, sądząc po ich zaciętych minach, niezbyt przyjemny dialog.

  • Gość pisze:

   Co ty bredzisz? Szukasz na siłę czegoś, czego tam nie ma. Niech zgadnę – jesteś ze sławnej sekty harklesów…

  • Gość pisze:

   Oczywiście, że tak. To ten tępy tluk – fanka meg. Tylko nie może się zdecydować czy K&W nie mieszkaja razem od roku czy od półtora roku.
   Wariatka, jak każdy z sekty sussexow

  • Gość pisze:

   Charlotte ma chyba że 150 zdjęć, i oczywiście że takie, o jakich mowa powyżej, tam są.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×