Księżna Kate przyłapana z dziećmi po treningu George’a. W nieformalnych strojach delektowali się lodami. Tak wygląda przyszłość monarchii

Kate na lodach z dziećmi

Kate na lodach z dziećmi

Księżna Kate została przyłapana na lodach z Charlotte i George’em. Jak wyglądali członkowie rodziny królewskiej? Zdjęcie paparazzi.

Kate i William wzięli ślub w 2011 roku i od tego czasu niestrudzenie reprezentują interesy monarchii brytyjskiej. Książęca para doczekała się do tej pory trojga dzieci – Charlotte, George’a i Louisa. Najmłodsi mieszkańcy Pałacu Kensington wzbudzają wielką ciekawość fanów rodziny królewskiej i są łakomym kąskiem dla fotoreporterów. Ich urocze stroje i słodkie grymasy twarzy obiegają pierwsze strony okładek czasopism.

Księżna Kate jest jednak przede wszystkim mamą. Stara się spędzać jak najwięcej czasu z trojgiem swoich dzieci i czasami przy tym zaskakuje wiele osób. Kilka miesięcy temu na przykład wybrała się na spacer z Louisem. Przechadzali się ulicami Londynu, wprawiając przechodniów w osłupienie. Jeden z nich poszedł o krok dalej i zrobił im zdjęcie z ukrycia. Tym razem żona Williama została przyłapana na lodach z dwojgiem starszych – Georgem i Charlotte.

Księżna Kate przyłapana na lodach z dziećmi

Życie w rodzinie królewskiej pełne jest obowiązków. Jednak księżna Kate, mimo że grafik ma napięty do granic możliwości, nie zapomina o swoim najważniejszym zadaniu, jakim jest wychowywanie trojga dzieci. Kiedy nie reprezentuje królowej Elżbiety, jest pełnoetatową mamą.

Kate i William starają się, by książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, mieli jak najzwyklejsze, pełne radości dzieciństwo. Księżna stara się przy tym przestrzegać trzech zasad w ich wychowaniu, które według niej stwarzają najlepsze warunki do rozwoju jej potomstwa. Po pierwsze zachęca swoje pociechy do spędzania czasu na świeżym powietrzu, bardzo często wspólnie przebywają także w ogrodzie, a zabawa na wsi, to jeden z ich ulubionych sposobów na wspólne spędzanie czasu.

Drugą ważną zasadą w domu Cambridge’ów, jest czas dla rodziny. Żona księcia Williama bardzo lubi, gdy spędzają te chwile aktywnie, np. na przejażdżkach rowerowych lub wspólnych podróżach. W końcu nic tak nie zbliża rodziców i dzieci, jak czas spędzony razem.

Trzecią rzeczą, której się trzyma Kate, jest to, żeby być obecnym rodzicem. Mimo natłoku obowiązków stara się jak najbardziej uczestniczyć w życiu swoich dzieci, poświęcać im czas, rozmawiać, rozwiązywać problemy oraz wysłuchiwać ich.

Dlatego powszechnie wiadomo, że można spotkać Kate z dziećmi na ulicach Londynu. Robi z nimi zakupy, spaceruje. Tym razem jednak odwiozła George’a na trening piłkarski, a po nim, razem z Charlotte, która im towarzyszyła, wybrali się na lody.

Zdjęcia księżnej z dziećmi szybko trafiły do mediów. Kate wybrała zieloną wzorzystą sukienką, założyła przeciwsłoneczne okulary i nawet w tak nieformalnych okolicznościach wyglądała dobrze. George był w stroju do piłki, a Charlotte miała na sobie szorty i koszulkę. Na fotografiach widać, jak bardzo urosły starsze dzieci następcy tronu.

 


Kate, William, Charlotte i George

Kate, William, Charlotte i George

Kate, William, Charlotte i George – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Kate, William, Charlotte i George – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Kate, William, Charlotte i George – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Kate, William, Charlotte i George – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×