Krawczyk junior w sądzie walczy o majątek ojca! Podważył ostatnią wolę Krzysztofa. Paparazzi mieli co fotografować

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk junior w poniedziałek pojawił się w sądzie rejonowym w Zgierzu, gdzie walczył o spadek po ojcu. Zdecydował się na niespodziewany ruch. Sprawdźcie, co takiego zrobił. 

Krzysztof Krawczyk doczekał się jednego biologicznego syna Krzysztofa juniora, który aktualnie ma 47-lat. Mężczyzna od dawna walczy z niepełnosprawnością. Nabył ją w wyniku wypadku, do którego doszło 28 czerwca 1988 roku pod Buszkowem koło Bydgoszczy. Samochód, którym podróżował z ojcem i macochą wpadł w zakręt i uderzył w drzewo. Syn muzyka doznał poważnych obrażeń:

Długo nie zdawałem sobie sprawy z tych uszkodzeń, które miałem. Złamania, stłuczenie pnia mózgu, zaniki płatów czołowych, złamania szczęki — komentował w Uwadze Krawczyk junior.

Wiadomo, że 47-latek wciąż musi się mierzyć ze skutkami padaczki, która nasila się w stresujących chwilach. W rozmowie z Pomponikiem zdradził, że taka sytuacja miała miejsce po jednym ze spotkań z Ewą:

Każdy taki stres to dla mnie zagrożenie. Po jednej z rozmów z Ewą Krawczyk, już po śmierci taty, miałem atak padaczki. Teraz też tak może być, ale ta rozprawa jest bardzo ważna dla mojej przyszłości, więc zbieram siły.

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie spotkał się z macochą. Tak walczy o majątek po ojcu

Chociaż Krawczyk junior był jedynym biologicznym dzieckiem piosenkarza, ten krótko przed śmiercią sporządził notatkę, z której wynikało, że cały swój majątek przekazał żonie. Muzyk w 2002 roku również napisał testament. Jego żona, Ewa Krawczyk, zapewnia, że w poprzednim dokumencie także ona wszystko dziedziczyła.

Junior i jego macocha raz spotkali się w sądzie. Jak zapewniała wówczas mecenas, która reprezentuje interesy 47-latka, mężczyzna nie podjął decyzji na temat tego, czy podważyć testament:

Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji pana Krzysztofa Krawczyka juniora. Do chwili obecnej nie przedstawiono żadnego innego testamentu spadkodawcy – zdradza w rozmowie z Faktem mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka, prawniczka juniora.

W poniedziałek odbyła się kolejna rozprawa. Syn piosenkarza pojawił się w sądzie w Zgierzu. Krzysztof Krawczyk junior podważył testament ojca, w którym ten nie zostawił mu nic ze swojego majątku.

Sąd jeszcze nie podjął decyzji w sprawie dotyczącej majątku Krzysztofa Krawczyka.

Posłuchaj piosenki Krzysztofa Krawczyka juniora w hołdzie dla ojca:


Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Ewa Krawczyk – Opole 2021

Ewa Krawczyk – Opole 2021

Komentarze

 • Predator pisze:

  Masz rację,dla mnie to jest pasożyt,a ludzie z padaczką też pracują, studiują,mają dzieci jednym słowem żyją normalnie. Nad tym darmozjadem nie zamierzam się litować

  • Iwona pisze:

   Oho, to pewnie Ewka i liczna rodzinka macochy te bzdury na Juniora wciąż wypisuje. — Cała rodzinka 3 żonki wiele lat pławiła się w luksusach, dzięki staremu KK, a w tym czasie jego jedyne dziecko, tak bardzo schorowane z winy ojca, było porzucone, odtrącane, wciąż odganiane przez macochę i żyło w biedzie i samotności. — To straszne, bardzo współczuję nieszczęsnemu Juniorowi.

  • Bogdan pisze:

   WSTYD niby Predator ! —- Syn Krawczyka ma padaczkę LEKOOPORNĄ i inne urazy neurologiczne, więc nikt go nie zatrudni, bo ma orzeczenie lekarskie, że jest TRWALE NIEZDOLNY do pracy. A to przecież KK spowodował wypadek i porzucił syna na pastwę losu.

  • Gość pisze:

   Ten człowiek jest chory. Nikt mu pracy nie da. Gdyby był rehabilitowany zaraz po wyjściu ze szpitala po wypadku, to może inaczej wyglądałoby jego życie.
   Dajcie mu spokój, źle jęzory.

 • Gość pisze:

  Sądzę że zmiana testamentu została świadomie zmieniona w sytuacji, gdy Senior już miał amnezje, nie był w pełni sprawny umysłowo,prawdopodobnie Alzheimer.??W okresie remisji choroby ,był izolowany, pytanie- dlaczego?zastanawiający jest fakt w tym czasie „zmiany testamentu „,daję to dużo do myślenia. Telefonicznie również był nieosiągalny, Czy tak zachowuje się człowiek Zdrowy,co ta przebiegła, wyrafinowana kobieta chciała ukryć.????

 • GośćDanuśka pisze:

  Wiedziałam że ta manipulantka coś zmanipuluje
  Kłamstwo ma krótkie nogi
  Gdzie testament z 2002 roku
  Co z nim zrobiła?
  To dlatego nie przyszła do sądu
  Klamczucha!!!!!!.

 • Gość pisze:

  Ewcia jak się wścieknie to powie w końcu, że junior jest synem Lichtmana i nic mu się nie należy.

  • maria pisze:

   o tak, a Ewcia materacem byla, gadac to sobie kazdy moze, ale udowodnic trudniej … precz z ta Ewcia i jej swita, co obsiadla internet

  • Dorota pisze:

   Przecież Junior podobny jest do swojej matki, piosenkarki Haliny Żytkowiak. Na pewno jest biologicznym synem i jedynym dzieckiem starego KK, który był bardzo złym ojcem, bo skrzywdził syna fizycznie i psychicznie. — A test DNA to macocha zrobiła już dawno i to kilka razy i zawsze ojcem Juniora był KK. — Junior do M. Lichtmana podobny jest tylko z łysiny i koniec głupich kłamstw, wypisywania tu bzdur  liczna rodzinko macochy.

 • Gość pisze:

  Znowu o patologi niech piorą brudy we własnym gnieździe. Ten Synalek to nie złe ziółko .Gdyby ojciec miał żelazne łóżko i jedne spodnie czy też by o nie walczył i przyznał się do ojca.Gdzie ten cwaniak był i co robił przez te wszystkie lata.Wstyd że ten człowiek zapomniał o własnym dziecku Historia się powtarza.Wstyd Panie Krzsztofie.Czas się opamiętać

 • Gość llucyna pisze:

  Jakim trzeba być złym człowiekiem żeby jedynemu kalekiemu synowi nic nie pozostawić czytając to wlos się jezy.Jaka to zla kobieta tyle w temacie .Niech sobie usta dalej napo.puje Mysle ze mniej beda sluchac Krawczyka nie zasluzyl sobie

 • Gość pisze:

  Syn jest na niskiej rencie po wypadku spowodowanym przez ojca. W takiej sytuacji wydaje mi sie oczywiste, ze chce otrzymac czesc naleznego mu prawnie spadku i walczy o swoje w sadzie ze zla macocha.

 • Gośćzaba pisze:

  Skandal i wstyd p. Ewo dlaczego się bić o t
  En majątek przecież senior świec nad jego duśza by nie zro il tego juniorowi to pani robota z tym majątkiem bo córki siostry muszą dostać i Kosmala pani zniszczyła seniora i juniora nie ładnie wstyd

 • Gość pisze:

  Czyli Krawczyk nie tylko okłamał syna,ale i żonę w kwestii Testamentu 🙂 Ale tak często się zdarza, ze ktoś komuś mówi,że zapisał mu coś w testamencie, a potem okazuje się, że nawet nie doszedł do Notariusza. 🙂 Ale skoro syn podważył Testament tzn, że oskarżył Notariusza o kłamstwo…ciekawie się zapowiada 🙂 Po czymś takim Notariusz będzie ,,spalony”, jako osoba niewiarygodna,ale jeśli okaże się, że Krawczyk był w pełni sprawny umysłowo..to chyba ma prawo do ,,rekompensaty” ze strony Juniora…hm…

 • Gość pisze:

  oby wygrał

 • Gość pisze:

  Bez duszony pasożyt chce łatwo żyć wszystko mu się należy a może do pracy by poszedł i pomyślał o własnym synu.

 • Wawa pisze:

  Krawczyk oglaszal ze 10lat temu spozadzil testament w ktorym podzielil po polowie.jedna polowa dla ewuni i jej rodziny a druga dla jego syna i brata krawczyka starego pijaka…nagle rok temu nowy testament a z krawczykiem nikt nie ma kontaktu…wiec chyba kazdy normalnie myslacy czlowiek by podwazal taki testament ktory wyrosl nagle ni z gruszki ni z pietruszki.a co moze ma wszystko zabrac podla zona z rodzinka? Zrobili mlodego chorego to niech teraz mlody dostanie co mu sie nalezy po tatusiu.a wdowie jak sie nie podoba to niech idzie na kocert do chorku sobie dospiewa jak jej malo pieniazkow.

 • Gość pisze:

  Ojciec miał prawo w ten sposób sporządzić testament.Nierozumiem podważania rego dokumentu.Wiec po co w ogóle sporządzać taki dokument skoro zakała rodziny i tak go podważy i nie będzie wykonana wola ojca

  • Gość pisze:

   Junior Krawczyk ma też prawo i z niego skorzystał , więc po co ta twoja głupia gatka ? Skoro ojciec zrobił z niego kalekę i nic nie dał …. swoją drogą jakim to trzeba być człowiekiem ? … ,aby tak postąpić ze swoim dzieckiem. Do twojej wiadomości po to jest między innymi instytucja zachowka, aby dziecko nie było pokrzywdzone, jakby czasem rodzic zmienił zdanie pod wpływem „złego doradcy” i manipulanta

  • Gość pisze:

   jak widac harpia Ewa w natarciu,siostrzenice klikaja oczerniajace wypowiedzi,bo boja sie ,ze urwie sie im bogate zycie ,ktore nie im bezczelnym babom sie nalezy,odizolowała zonka cwaniara chorego Krawczyka od ludzi ,a przede wszystkim od bardzo chorego syna.jeszcze babsko dostanie zapłate ,o ile sprawiedlowośc istnieje ,pazerna intrygantka

 • Gość, ja pisze:

  Koszmar, ludzie rzekomo katolicy, praktykujacy ,a tyle zajadlosci, pazernosci,ze az wstyd. Ssm K.Krawczyk nie byl od nich lepszy

 • Basia pisze:

  Brawo brawo brawo junior!bardzo dobra decyzja….ta kobieta chciala cie okrasc ze wszystkiego po ojcu…nie daj sie wez wszystko co ci sie prawnie nalezy po.ojcu….powtarzam….USTAWOWO.zato ze cie straszyla zebys zrezygnowal z adwokatow a ona w tedy cos tam ci da…to zato walcz do konca o kazdy kawalek co ci sie nalezy.bez skrupulow….

  • maria pisze:

   o ale cie GOSC ponioslo, ty to prawie historyk rodzinny, skad masz te wszystkie wiadomosci …

 • Gość pisze:

  Co tu komentowac to sa sprawy rodzinne.Bardzo dobrze ze podwazyl testament, ma p.mecenas ktora poprowadzi zgodnie z prawem.

 • Gość pisze:

  Taki live pół na pół albo wcale dobrze źe to art bo juź mnie normalnie nerwy brały a kto powiedział źe to źart i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live pół na pół albo wcale dobrze źe to zart bo juź mnie normalnie nerwy brały a kto powiedział źe to źart i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×