Kinga Rusin otworzyła samochód, a w nim… Taco Hemingway! Paparazzi dokonali niesamowitego odkrycia!

Kinga Rusin i Taco Hemingway mają dobry kontakt

Kinga Rusin i Taco Hemingway mają dobry kontakt

Kinga Rusin słucha płyty Taco Hemingwaya

Kinga Rusin konsekwentnie odmawia komentowana życia prywatnego swoich córek, dlatego też nadal oficjalnie nie wiemy, czy akceptuje obecnego partnera Igi Lis, którym jest znany raper ukrywający się pod pseudonimem Taco Hemingway. O wiele chętniej dziennikarka odpowiada na pytania o twórczość Filipa Szcześniaka (czyli Taco), z którą miała okazję się zapoznać.

Ja lubię wszelką muzykę. Słucham absolutnie wszystkie co mi wpadnie, co sobie ściągam. Interesuje mnie rynek polski, interesuje mnie zagranica, jeżdżę na festiwale, staram się na tych dużych festiwalach w Polsce być. Słucham różnej muzyki także znam twórczość większości takich interesujących wokalistów też – wyznała Kinga w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

A czy Rusin na co dzień słucha płyt Taco Hemingwaya takich jak Cafe Belga, Marmur czy Szprycer? Odpowiedź na pytanie poznaliśmy przez przypadek, gdy Rusin wsiadała do samochodu po spacerze ze swoim słynnym pupilem, Czarkiem Lisem.

Dziennikarka została przyłapana przez paparazzi. Do zdjęć pozowała nie tylko w ruchu, ale także przy swoim luksusowym aucie. Kiedy otworzyła drzwi, ukazała się imponująca kolekcja płyt, które gwiazda zabiera ze sobą w długie podróże.

Okazuje się, że wśród albumów, które Rusin ma zawsze pod ręką, są krążki Adele, Zakopower oraz… Taco Hemingwaya. Kinga nie słucha jednak najnowszego albumu ukochanego swojej córki, na którym prawdopodobnie raper nagrał kawałki o związku z Igą. Gwiazda sięgnęła po jego przedostatnią płytę, Szprycer, z Igą na okładce, z której pochodzi przebój Nostalgia. Tym samym Kinga znowu może przybić sobie piątkę z Edytą Górniak, która jeszcze kilka dni temu robiła striptiz w prywatnej limuzynie do przeboju Fiji z tekstem o irytacji odrzuconymi połączeniami od ukochanej – zobacz wideo.

Iga zapewne puchnie z dumy, a Taco cieszy się, że jego przyszła teściowa zalicza się do grona jego potężnego fanklubu. Warto dodać, że raper również z zainteresowaniem śledzi poczynania Kingi, której profil dodał do listy obserwowanych na Instagramie.

Wreszcie! Iga Lis i Taco Hemingway na wspólnym zdjęciu! W romantycznym uniesieniu potwierdzili swój związek!

Taco Hemingway rozpalił Edytę Górniak do czerwoności! Na zamkniętej imprezie wyszedł z niej prawdziwy demon seksu [WIDEO]

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!


Kinga Rusin jest fanką Taco Hemingwaya

Kinga Rusin jest fanką Taco Hemingwaya

Jakiej muzyki słucha Kinga Rusin?

Jakiej muzyki słucha Kinga Rusin?

Iga Lis w sesji do płyty Taco Hemingway Szprycer

Iga Lis w sesji do płyty Taco Hemingway Szprycer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×