Kasia Cichopek w wiosennej stylizacji przed studiem Pnś
Wirtualna Polska

Kasia Cichopek w wiosennej stylizacji opuszcza studio „Pnś”. Nie brakowało uśmiechów dla paparazzi

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek poprowadziła w niedzielę Pytanie na śniadanie. Po wyjściu ze studia czekali na nią paparazzi. Jak wyglądała? Zdecydowała się na prawdziwie wiosenną stylizację.

Wirtualna Polska

Kasia Cichopek od kilku lat jest gwiazdą Pytania na śniadanie. Prezenterka przed kamerami tworzy duet z Maciejem Kurzajewskim. W październiku okazało się, że gospodarze są dla siebie kimś więcej niż tylko znajomymi z pracy. Połączyło ich prawdziwe uczucie i planują wspólną przyszłość. Są już po zaręczynach i powoli snują ślubne plany. Zanim to jednak nastąpi chcą razem zamieszkać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jakiś czas temu rozpoczęli remont domu, w którym Maciej mieszka ze swoją mamą. Na początku planowali kupić nową nieruchomość, ale z czasem podjęli decyzję o dostosowaniu wnętrz willi w Starej Miłosnej do swoich własnych potrzeb. Musi się tam znaleźć miejsce nie tylko dla nich i mamy dziennikarza, ale także dla dzieci Kasi i synów Maćka.

Najważniejsze jest to, że w finale, to będzie miejsce, w którym każda z osób, które są nam bliskie będą czuć się dobrze – i my i dzieci Kasi i moi synowie. Chociaż mój starszy syn ma swoje miejsce na ziemi ze swoją rodziną, ale jestem przekonany, że odwiedzając nas też będzie czuł się dobrze w tym domu. Będzie miejsce dla mojego młodszego syna, który aktualnie jeszcze przez kilka miesięcy jest w Holandii, ale kiedy wróci, to też będzie zachwycony tym efektem.

Kasia Cichopek w wiosennej stylizacji przed studiem PnŚ

Kasia w niedziele o poranku stawiła się przed kamerami Pytania na śniadanie. Towarzyszył jej oczywiście Maciej Kurzajewski. Jak zwykle zarażali widzów dobrą energią, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. W studiu pojawiło się wielu gości, a wśród nich był między innymi Sebastian Karpiel-Bułecka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Studio gospodyni porannego formatu opuściła tuż po zakończeniu emisji. Przed budynkiem czekali na nią paparazzi, którzy nie omieszkali zrobić jej kilku zdjęć. Kasia zdecydowanie poczuła wiosnę. Wybrała stylizację w bazowych kolorach.

Do białych spodni kończących się przed kostką dobrała buty w tym samym kolorze. Przed zimnem chronił ją beżowy golf i połyskujący płaszcz w odcieniu kawy z mlekiem. Jako dodatki wybrała niewielką torebkę w kolorze trenczu, a także ciemne okulary z kwadratowymi szkłami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba wiosenna stylizacja Kasi?

Wirtualna Polska

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski o wspólnym życiu i pracy

Kasia i Maciej nie tylko razem pracują, ale dzielą też życie prywatne. W jednej z ostatnich rozmów z reporterką Jastrząb Post wyjaśnili, jak sprawdza im się taki układ i jakie niosą z tego korzyści.

Plusy prowadzenia programu z osobą, co do której mamy zaufanie, to m.in to, że wesprze nas w momencie, kiedy będziemy mieli  słabszą chwilę, zapominamy jakiegoś słowa, albo jakaś myśl nam uleci i wtedy wiemy, że możemy na tę osobę liczyć. Kiedy mamy profesjonalistę, albo profesjonalistkę i to tyczy się wszystkich par prowadzących PnŚ, to jest właśnie to, że możemy wzajemnie na siebie liczyć – streścił Maciej.


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wygląda jak pyza owinięta w ceratę

  • Gość pisze:

   A torebka za ile.nie ma informacji

  • Gość,3 pisze:

   Każdy sądzi według siebie. Widać, że zakompleksiony osobnik i poprawia sobie humor uderzając w innych, ale w tym wypadku jak kulą w płot. Kaśka to fajna, ładna i zgrabna laska. Może nie jest wysoka, ale bardzo proporcjonalna. Wysokie kobiety są nieapetyczne, wysoki wzrost to atrybut mężczyzn a nie kobiet.

  • Gość pisze:

   @Gość3 sądzisz według siebie kurdooplu nieapetyczny 🤣

 • Gość pisze:

  Serdecznie pozdrawiamy panią Pauline oraz gratulujemy wnusi

  • gość pisze:

   ja nie pozdrawiam , ta pani jest obłąkana i wściekła,za grosz kultury

  • Gość byly widz TVP pisze:

   P.Paulinka to piekna kobieta,razem z P.Sebastianem tworza piekna pare.

 • Gośćvffcd pisze:

  kasiu co co ważna minka

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Cichodajka pyzata

 • Gość pisze:

  na swój sposób ładna

 • Gość pisze:

  Petarda mogłaby jej pomoc się ubrać . Reszta ok

  • Gośćomg. pisze:

   petarda to moze jej buty czyscic jak jej pozwoli. Kasia to chodzaca pieknosc, a ten zylasty babochlop zazdrosci jej wszystkiego.

 • Gość pisze:

  Pyza jest w ciąży

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×