Paulina Krupińska prowadzi „DDTVN”, a jej mąż bryluje u konkurencji. Sebastian Karpiel-Bułecka gwiazdą „Pytania na śniadanie”

Sebastian Karpiel i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka pojawił się w programie Pytanie na śniadanie. Udzielił wywiadu Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Przecież jego żona pracuje u konkurencji!

Sebastian Karpiel Bułecka do show-biznesu wkroczył wraz z zespołem Zakopower. Wokalista i jego folklorystyczne przeboje z nutą popu pobiły serca fanów. Nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Wszystko też przez jego życie prywatne, które ułożył sobie u boku Pauliny Krupińskiej. Z byłą Miss Polonią, a obecnie prowadzącą Dzień Dobry TVN doczekał się dwojga dzieci. Wspólnie wychowują 7-letnią Antosię i 5-letniego Jędrzeja.

Zakochani wzięli ślub w góralskim stylu w 2018 roku. Ubrani w ludowe stroje przysięgali sobie miłość, a ta trwa przez kolejne lata. Małżonkowie unikają pojawiania się razem na salonach, ale chętnie udzielają wywiadów. Mówią o wspólnym życiu i łączącym ich uczuciu. Te wbrew krążącym jakiś czas temu plotkom ma się doskonale. O wszystkim opowiedziała Paulina reporterce Jastrząb Post.

Jesteśmy związkiem bardzo prawdziwym, naturalnym. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – otworzyła się.

Sebastian Karpiel Bułecka w Pytaniu na śniadanie

Sebastian i Paulina z powodzeniem rozwijają swoje kariery w show-biznesie. Zdaje się jednak, że każde z nich obrało zupełnie inną ścieżkę. Podczas gdy Paulina od trzech lat jest gwiazdą DDTVN, to jej mąż ma więcej wspólnego z TVP. Wokalista w niedziele o poranku zawitał do Pytania na śniadanie, czyli konkurencyjnego formatu. Tam udzielił wywiadu Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu.

Poranny power – opisał Maciej wspólne zdjęcie z wokalistą.

Okazuje się, że Sebastian wpadł do śniadaniówki TVP, aby opowiedzieć o swoim formacie Magiczne Podhale, gdzie opowiada o charakterystycznej architekturze tego regionu. Nowy docinek wyemitowany zostanie w niedzielę o 11.50.

To nie pierwszy przypadek w show-biznesie, gdy małżonkowie pracują, dla dwóch konkurencyjnych stacji. Tak samo jest w przypadku Tomka Wolnego i jego żony. Podczas gdy on robi karierę w TVP, jego druga połówka jest związana z TVN.

Sebastian Karpiel-Bułecka o kryzysie w małżeństwie

Sebastian w rozmowie z reporterką Jastrząb Post również wypowiedział się na temat doniesień o kryzysie w jego małżeństwie z Pauliną. Przyznał, że wbrew pojawiającym się plotkom wiodą bardzo spokojne życie.

Plotki to tylko plotki. My najlepiej wiemy jak jest. Ludzie zawsze plotkowali, będą plotkować, tak jest skonstruowany świat. Nie mam do końca na to wpływu.

Jak wyglądają ich relacje?

My wiemy jak jest w naszym domu. Jest nam dobrze, żyjemy w spokoju i oby tak było dalej.

Jesteście fanami Sebastiana i Pauliny?


Sebastian Karpiel-Bułecka Maciej Kurzajewski Katarzyna Cichopek

Sebastian Karpiel-Bułecka Maciej Kurzajewski Katarzyna Cichopek

Sebastian Karpiel-Bułecka Maciej Kurzajewski Katarzyna Cichopek

Sebastian Karpiel-Bułecka Maciej Kurzajewski Katarzyna Cichopek

Sebastian Karpiel-Bułecka - wiosenna ramówka TVP

Sebastian Karpiel-Bułecka - wiosenna ramówka TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×