Szukaj

Karolina Szostak po pracy zamieniła mini i szpilki na wygodny strój. Ma takie same buty jak Kinga Rusin

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak została sfotografowana po pracy. Paparazzi przyłapali dziennikarkę w sportowych ubraniach. Identyczne buty w swojej szafie ma Kinga Rusin.

Karolina Szostak ma za sobą spektakularną metamorfozę. Przeszła na post doktor Ewy Dąbrowskiej, w ramach którego przez określoną liczbę dni jadła posiłki owocowo-warzywne. Skutkiem ubocznym diety jest utrata zbędnych kilogramów. W przypadku dziennikarki było ich aż 30. Dodatkowo Karolina sporo ćwiczy, a w wolnych chwilach delektuje się czarną kawą, która korzystnie wpływa na tempo metabolizmu.

Karolina Szostak po pracy. Jak wyglądała?

Karolina Szostak na co dzień pracuje jako dziennikarka telewizji Polsat. Pomimo pandemii koronawirusa nadal pracuje i regularnie pojawia się w studiu. Nie inaczej było w środowy poranek, gdy przed wejściem czekali na nią fotoreporterzy. Gwiazda zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu niż na wizji. Zrezygnowała z sukienki i szpilek. Wybrała sportową, wygodną stylizację.

Dziennikarka ubrała się w czerwoną bluzkę, którą połączyła z jeansowymi spodniami i sportowymi, białymi butami Fila – takie same w swojej szafie ma Kinga Rusin. Na ramiona zarzuciła luźną, zieloną kurtkę. Stylizację uzupełniła ciemnymi, przeciwsłonecznymi okularami i paskiem Gucci.

Szostak na twarz założyła maseczkę, którą zdjęła, gdy wsiadła do samochodu. Nie jest to jedyny środek ochrony, który gwiazda Polsatu ma swojej szafie. Już miesiąc temu ulice Warszawy przemierzała w przyłbicy medycznej. Była pierwszą w Polsce celebrytką, która zabezpieczała się w ten sposób.


Karolina Szostak po pracy. Jak wygląda?

Karolina Szostak po pracy. Jak wygląda?

Karolina Szostak w maseczce po pracy. Jak wygląda?

Karolina Szostak w maseczce po pracy. Jak wygląda?

Karolina Szostak wybrała pasek od Gucci

Karolina Szostak wybrała pasek od Gucci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×