Szukaj

Karolina Szostak i jej kolejny sekret smukłej sylwetki. Tym razem tajemnica tkwi… w kawie

Karolina Szostak

Karolina Szostak może się cieszyć szczupłą sylwetką. W czym tkwi sekret jej figury? Okazuje się, że wpływ na nią ma nie tylko dieta, ale także kawa. Po jaką chętnie sięga?

Karolina Szostak zasłynęła ze spektakularnej metamorfozy. Przeszła na post doktor Ewy Dąbrowskiej, który opiera się na posiłkach owocowo-warzywnych, jedzonych przez określoną liczbę dni. Dzięki niemu organizm się oczyszcza, a efektem ubocznym jest utrata kilogramów.

Szostak regularnie wraca do tego sposobu odżywiania, zaczęła też ćwiczyć oraz przeszła na dietę. Dzięki temu straciła ponad 30 kilogramów, a efekty są widoczne gołym okiem — stała się prawdziwą chudzinką.

Karolina Szostak: dieta. Po jaką kawę chętnie sięga?

Okazuje się, że spory wpływ na figurę Karoliny może mieć nie tylko jedzenie, ale także kawa, o czym gwiazda przypadkowo poinformowała swoich fanów. Dziennikarka niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z kubkiem, w tle jest jej kolega z redakcji. W opisie wyjawiła, że właśnie jest w pracy, znalazła jednak chwilę na przerwę:

#coffeetime #praca #pierwszy dzień wiosny #rozmowy #rozważania #uśmiech @waimeavanitas trochę niewyraźny 

Jaką kawę preferuje Karolina? Cappuccino, latte, z mlekiem? Nie w tym przypadku, gwiazda sięga po espresso, co wyjawiła w komentarzu pod zdjęciem. Zapytana przez jednego z obserwujących, co pije, odpowiedziała:

Tylko espresso.

Jaką kawę pije Karolina Szostak?

Jaką kawę pije Karolina Szostak?

Nie jest tajemnicą, że kofeina zawarta w kawie, po którą chętnie sięga Karolina, przyspiesza tempo metabolizmu. Już jedna, dwie filiżanki espresso, mogą zwiększyć przemianę materii nawet o 10 procent. Napój, po który sięga Szostak, jest więc zarówno smaczny, jak i korzystny dla sylwetki.

Zobacz także: Rozczochrana Karolina Szostak pokazała swój home office. Gwiazda mieszka w przytulnych wnętrzach


Jaką kawę pije Karolina Szostak?

Jaką kawę pije Karolina Szostak?

Karolina Szostak ma swoją ulubioną kawę

Karolina Szostak ma swoją ulubioną kawę

Karolina Szostak na nartach

Karolina Szostak na nartach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×