Teraz już nie ma wątpliwości. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem! Zdjęcia paparazzi najlepszym dowodem. Nie zabrakło pocałunków

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pojawili się na Gali 30-lecia Polsatu. Po zdjęciach paparazzi nie można mieć wątpliwości. Zakochani znów są razem i wcale się z tym nie kryją. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli jedną z najpiękniejszych par młodego pokolenia. Zakochani zaczęli się ze sobą spotykać dwa lata temu. Chętnie wrzucali do sieci wspólne zdjęcia i pokazywali, jak wygląda ich codzienność. Razem zwiedzali świat, a po kilku miesiącach podjęli decyzję o tym, aby razem zamieszkać.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Fani z zaciekawieniem przyglądali się rozwojowi statusu tej pary, a ci kilka tygodni temu złamali ich serca informacją o rozstaniu. Po kilku plotkach na ten temat Nikodem zdecydował się potwierdzić, że nie są już razem.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! Cukierek albo psikus – przekazał.

Wczoraj jednak zakochani zostali przyłapani przez paparazzi. Okazuje się, że uczucie ma się dobrze.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem. Zdjęcia paparazzi

Julia i Nikodem pojawili się wczoraj na Gali 30-lecia Telewizji Polsat. Młoda aktorka i wokalistka zachwyciła prostą czarną sukienką, która idealnie podkreśliła jej figurę. Na kolejnych zdjęciach prezentowała się obłędnie.

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa – Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Na hucznej imprezie pojawił się także Nikodem Rozbicki. Jak udało się dostrzec obecnej na wydarzeniu reporterce Jastrząb Post, pomimo informacji o rozstaniu zachowywali się z Julią, jakby nadal byli parą.

Julia i Nikodem po części oficjalnej brylowali pomiędzy gośćmi, trzymając się za ręce. Wszyscy byli pod wrażeniem tej pięknej pary – mówi nasza redaktorka, która była obecna na miejscu.

Słowa te potwierdzają zdjęcia paparazzi. Młodzi aktorzy na zrobionych przez nich fotografiach trzymają się za ręce, obejmują, obdarowują pocałunkami i widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Nikodem nawet użyczył Julii swojej marynarki. Z imprezy stacji Polsat wyszli razem około godziny 2.00 w nocy i odjechali wspólną taksówką.

Zdjęcia Julii i Nikodema zobaczycie w naszej galerii. Kibicujecie temu związkowi?


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - Gala 30-lecia Polsatu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - Gala 30-lecia Polsatu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - Gala 30-lecia Polsatu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - Gala 30-lecia Polsatu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - Gala 30-lecia Polsatu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - Gala 30-lecia Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×