TYLKO U NAS! Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są razem! Ich zachowanie na afterze po gali Polsatu nie zostawiło cienia wątpliwości

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są parą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są parą

Tego nikt się nie spodziewał! Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są parą. Po oficjalnej części gali Polsatu wszyscy przekonali się o tym na własne oczy. 

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki zaczęli się spotykać w 2020 roku. Tak dobrze się dogadywali, że szybko zamieszkali razem. Aktorka zachwalała to rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu mieli dla siebie czas, mimo masy zobowiązań.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – zdradziła jakiś czas temu piękność.

Na początku listopada raper o pseudonimie Kosior zasugerował, że para zakończyła związek.

Twój były to b*** ass – napisał do Julii na forum publicznym.

Materiał szybko podchwyciły media. Nikodem zaś opublikował wpis, sugerując w nim, że rzeczywiście jego relacja z Julią dobiegła ku końcowi.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! Cukierek albo psikus – przekazał.

Później temat wielokrotnie rozwijały media. Super Express zamieścił wypowiedź informatora z otoczenia pary, który sugerował, że powodem rozstania był brak czasu.

Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu – mówił.

Jeszcze innymi rewelacjami podzielił się magazyn Świat i ludzie. Redakcja zasugerowała, że to babcia Julii, Bogusia, namówiła ją do zerwania.

Pani Bogusia na wieść o miłosnych zawirowaniach wnuczki poradziła jej, aby zawsze podążała za głosem serca – podała gazeta.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są razem!

Zakochani pojawili się dziś na gali 30-lecia Polsatu. Na afterparty po wydarzeniu, jak gdyby nigdy nic, spacerowali trzymając się za ręce.

Julia i Nikodem po części oficjalnej brylowali pomiędzy gośćmi, trzymając się za ręce. Wszyscy byli pod wrażeniem tej pięknej pary – mówi nasza redaktorka, która jest obecna na miejscu.

Wychodzi na to, że albo przez ten cały czas byli razem i śmiali się z tego, co piszą media. Ewentualnie – dopiero co do siebie wrócili! To świetna wiadomość.

Co myślicie o takim rozwoju sytuacji?

Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat. Zdjęcia gwiazd

Na evencie pojawili się też m.in.: Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Michał Wiśniewski, Adam Zdrójkowski, Karolina Gilon, Iwona Pavlović, Ola Szwed, Misheel Jargalsaikhan, Krzysztof Ibisz, Piotr Mróz, Monika Miller,  Małgorzata Socha, Wiktoria Gąsiewska, Katarzyna Zdanowicz, Piotr Stramowski, Julia Wieniawa, Joanna Przetakiewicz, Maryla Rodowicz, Natalia Janoszek, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan,  Ilona Krawczyńska, Nikodem Rozbicki  [WIĘCEJ FOTOGRAFII TUTAJ].


Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Nikodem Rozbicki - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Nikodem Rozbicki - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×