Sieć wrze od doniesień o rozstaniu Wieniawy i Rozbickiego. Relacja z jej pobytu w USA i ustalenia informatora podsycą emocje do granic możliwości!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki PODOBNO nie są już razem! Słowa Julii wypowiedziane w programie w telewizji jeszcze bardziej podgrzeją atmosferę. Swoimi ustaleniami podzielił się również jeden z tabloidów. 

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki zaczęli się spotykać w 2020 roku. Od samego początku świetnie się dogadywali. Szybko zamieszkali razem. Jak tłumaczyła aktorka, w przeciwnym razie bardzo rzadko by się widzieli.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – starannie wytłumaczyła Pomponikowi.

W niedzielę internet zapłonął od domysłów. Najpierw raper Kosior zamieścił na Instastory krótki wpis, w którym zwrócił się do 23-letniej gwiazdy:

Twój były to b*** ass – napisał.

Materiał podchwyciły media. Na portalach pojawiły się teksty, których autorzy starali się jakoś wytłumaczyć sytuację. W końcu na przekaz hip-hopowca zareagował sam Nikodem. Na jego profilu pojawił się wpis następującej treści:

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! Cukierek albo psikus.

Rozbicki dodał do niego wspólne zdjęcie u boku Wieniawy.

Z tego powodu część fanów nie dała wiary w jego słowa i uznało, że to tylko żart.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – ustalenia tabloidu

Sprawę domniemanego rozstania Julii i Nikodema wziął pod lupę Super Express. Gazeta dotarła do informatora, wedle którego para rzeczywiście się rozstała. Powodem zakończenia związku było to, że Wieniawa rzadko bywała w domu.

Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu – wskazało źródło.

To jednak nie koniec.

Julia Wieniawa o pobycie w Nowym Jorku

1 listopada TVN wyemitował kolejny odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Jego gościem był nie kto inny jak Julia. Aktorka wyznała, że w Polsce nie czuje się komfortowo. Fani obserwują ją i nagrywają, co nie jest zbyt przyjemne.

Naprawdę jest już taki etap, że jak pójdę gdzieś na miasto, to jestem mocno obserwowana, nagrywana i to jest bardzo niekomfortowe. Przez to muszę być w tych ramach, które sobie założyłam. Żeby być sobą muszę wyjechać. Wtedy tam sobie szaleję – wskazała.

Na większą swobodę może liczyć za granicą. Przytoczyła wspólny wypad do Nowego Jorku u boku Macieja Musiałowskiego. Jak wyznała, założyła sobie wtedy konto na aplikacji randkowej Tinder. Nazwała się tam „Anastazja” i żyła swoim alter ego.

Takie najbardziej „crazy” rzeczy robimy zawsze z moim przyjacielem Maćkiem Musiałowskim. Byliśmy w Nowym Jorku i założyłam sobie nawet Tindera i nazwałam się Anastazja. Żyłam tam swoim alter ego. Świetnie się bawiłam – kontynuowała.

Niestety nie wskazała, kiedy dokładnie miało to miejsce, przez co nie można jednoznacznie wskazać, czy było to podczas jej tegorocznego wypadu do NY, czy jeszcze zanim poznała Nikodema.

Myślicie, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rzeczywiście zakończyli związek?


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×