Piękne Joanna Krupa i Marta Andretti przed studiem „DDTVN”. Paparazzi nie odstępowali ich nawet na krok

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa i Marta Andretti przyleciały kilka dni temu do Polski, aby ruszyć na pomoc Ukrainie. Dzisiaj pojawiły się razem w Dzień Dobry TVN. Paparazzi zrobili im mnóstwo zdjęć. 

Joanna Krupa wiele lat temu wyemigrowała z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Tam zrobiła nie tylko karierę jako modelka, ale odnalazła też szczęście. Bardzo długo spotykała się z Romainem Zaigo, a ich relacja zakończyła się ślubem. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Po rozwodzie poznała Douglasa Nunesa, z którym zdecydowała się stworzyć prawdziwą rodzinę. Na samym początku połączyła ich miłość do czworonogów, a ich związek szybko przerodził się w coś poważnego. Teraz razem wychowują córeczkę Ashę, która jest ich oczkiem w głowie.

Tuż po tym, jak rozpoczęła się wojna w Ukrainie, małżonkowie nie zamierzali obojętnie czekać na rozwój wydarzeń. Douglas natychmiast spakował walizki i udał się do Przemyśla, gdzie organizował pomoc dla uchodźców, którzy znaleźli się w Polsce, a także transporty humanitarne, które trafiły do Ukrainy. Teraz do kraju przyleciały Joanna i jej siostra Marta.

Joanna Krupa i Marta Andretti przed studiem DDTVN

Douglas Nunes po kilku tygodniach spędzonych w Polsce wrócił do Los Angeles, gdzie mieszkają razem z Joanną. W tym czasie modelka opiekowała się ich córeczką. Po powrocie męża to gwiazda stacji TVN postanowiła przylecieć do rodzinnego kraju razem ze swoją siostrą Martą, by wesprzeć rodaków w pomocy dla uciekających przed wojną ukraińskich rodzin.

Siostry pojawiły się dzisiaj w programie Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o tym, co robiły, ale także zachęcić do adopcji psów. Wiadomo bowiem, że prowadząca Top Model jest wielką miłośniczką czworonogów.

Przed studiem oczywiście czekali na nie paparazzi. Sfotografowali oni Joannę i Martę. Modelka tego dnia postawiła na prawdziwie wiosenny set. Wybrała beżowy klasyczny płaszcz, zamszowe botki na obcasie w tym samym kolorze. Do tego dobrała biały golf i niedużą czarno-białą torebkę od Chanel. Oczy zasłoniła ciemnymi okularami. Jej siostra postanowiła natomiast pobawić się nieco kolorami. Do białego płaszcza dobrała czerwone szerokie spodnie i torebką w identycznym kolorze.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×