Szukaj

Halina Mlynkova przyłapana na czułościach z nowym partnerem. Zdjęcia nie wymagają żadnego komentarza

Halina Mlynkova i Marcin Kindla trzymają się za ręce

Halina Mlynkova i Marcin Kindla trzymają się za ręce

Halina Mlynkova i Marcin Kindla są parą. Zdjęcia paparazzi mówią wszystko na temat ich relacji. Tak przecież nie zachowują się znajomi z pracy. Ile tu czułości!

Halina Mlynkova pięć lat temu po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek ze starszym od niej o 17 lat czeskim producentem muzycznym – Leszkiem Wronką. Wyprawili huczne wesele, na którym bawiło się kilkaset osób. Piosenkarka dla ukochanego przeprowadziła się do Pragi.

Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Mlynkova rozstała się z mężem i wróciła do Polski. W Warszawie zamieszkała z Piotrem – synem z pierwszego małżeństwa z Łukaszem Nowickim.

Czyżby powodem był rozwód? Gwiazda na ten temat jeszcze się nie wypowiedziała. Pewne jest za to, że w programie Uwaga powiedziała słowa, które mogą potwierdzać informacje serwowane przez kolorową prasę:

Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok.

Halina Mlynkova i Marcin Kindla trzymają się za ręce. Są razem?

Chociaż dopiero niedawno ujawniono, że artystka zakończyła swoje poprzednie małżeństwo, plotkuje się o jej nowej miłości. Mówi się, że spotyka się z producentem muzycznym. Tabloidy są przekonane, że Marcin Kindla, z którym współpracowała przy piosence Zanim stracisz, skradł jej serce:

Ten mężczyzna od kilku miesięcy często odwiedza Halinę w jej domu, spędzają razem dużo czasu. Znajomość, która na początku była zawodowa, przerodziła się w poważniejszą relację – donosił niedawno informator magazynu „Twoje Imperium”.

Sami zainteresowani nie chcą komentować tych spekulacji. Mimo że nadal milczą, paparazzi depczą im po piętach. Kilka dni temu przyłapali Halinę na zakupach w jednym z warszawskich warzywniaków. Po zakupach wokalistka spotkała się z Marcinem i nie zachowywali się tak jak robią to dobrzy znajomi.

Producent muzyczny i artystka nie szczędzili sobie romantycznych gestów. Wybrali się na spacer i niemal cały czas trzymali się za ręce. Uścisku nie puścili nawet w momencie, gdy mijali przechodniów.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Halina Mlynkova na zakupach

Halina Mlynkova na zakupach

Halina Mlynkova na zakupach

Halina Mlynkova na zakupach

Halina Mlynkova na zakupach

Halina Mlynkova na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×