Szukaj

Leszek Wronka to już przeszłość. Media donoszą o nowym partnerze Haliny Mlynkovej. Znalazła miłość w telewizji

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina  Mlynkova po kilku latach za granicą zdecydowała się razem z synem wrócić do Polski. Gwiazda podobno rozstała się z drugim mężem i sformalizowała rozwód. Kolorowa prasa donosi, że u jej boku pojawił się już kolejny mężczyzna. 

Halina Mlynkova ma za sobą już dwa małżeństwa. Gwiazda była żoną Łukasza Nowickiego. Aktor i skromna wokalistka pobrali się w 2003 roku. Tworzyli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ich uczucie miało przetrwać każdą burzę, jednak jak już wiemy, tak się nie stało.  Po 9 latach ich małżeństwo przeszło jednak do historii. Para doczekała się jednak wspólnego syna Piotra, który po rozwodzie zamieszkał z matką. Nadal jednak ma doskonały kontakt se swoim tatą.

Tuż po formalnym zakończeniu małżeństwa Halinka znalazła nową miłość. Okazał się nią o 17 lat od niej starszy producent Leszek Wronka. Małżeństwo z czeskim milionerem przetrwało zaledwie 5 lat. Jak w tamtym czasie donosiła kolorowa prasa, wyprawili oni bardzo huczne wesele, na którym bawiło się kilkaset osób. Ostatnio tabloidy informują o wielkim kryzysie w ich związku, który rzekomo dobiegł już końca. Chociaż wokalistka na tę chwilę nie chce niczego komentować, to atmosferę podgrzewa fakt, że po kilku latach spędzonych za granicą ponownie przeprowadziła się z synem do Warszawy.

Halina Mlynkova znalazła już nową miłość?

Halina była gościem w programie Uwaga, jej słowa zdały się potwierdzić, że prasowe doniesienia o rozpadzie jej małżeństwa z Leszkiem Wronką są faktem.

Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok.

Atmosferę wokół rozwodu wokalistki i milionera podgrzewają także kolejne newsy na temat jej nowej miłości. Magazyn Twoje Imperium donosi, że artystka jest widywana z producentem muzycznym Marcinem Kindla.

Ten mężczyzna od kilku miesięcy często odwiedza Halinę w jej domu, spędzają razem dużo czasu. Znajomość, która na początku była zawodowa, przerodziła się w poważniejszą relację – mówi informator magazynu „Twoje Imperium”.

Parę podobno ostatnio przyłapali paparazzi, gdy razem udali się do sklepu i wybierali dodatki do domu. Jak na razie Halina nie potwierdziła, że jej serce znowu jest zajęte.


scena z: Halina Mlynkova, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Halina Mlynkova, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

halina mlynkova2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×