Szukaj

Halina Mlynkova i Leszek Wronka są już po rozwodzie. Gazeta ujawnia szczegóły. Jest komentarz gwiazdy

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova i Leszek Wronka są już po rozwodzie, o czym donosi magazyn Flesz. Co wiadomo na ten temat? Jest komentarz gwiazdy.

Leszek Wronka i Halina Mlynkova pobrali się pięć lat temu. Chociaż wydawało się, że tworzyli szczęśliwy związek, Super Express kilka miesięcy temu podawał, że piosenkarka myśli o rozwodzie. Podobno właśnie dlatego wraz z synem, Piotrem wrócili do Polski.

Niedawno Wronka wydał piosenkę Kochałaś na niby. Utwór opowiada o utraconej miłości, która ze strony ukochanej nie zawsze była szczera:

Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel — śpiewał w piosence.

Pomimo że słowa podmiotu lirycznego nie muszą wyrażać doznań autora, nie da się oprzeć wrażeniu, że Wronka dzieli się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami.

Halina Mlynkova komentuje piosenkę Leszka Wronki

Flesz postanowił się dowiedzieć, czy piosenka odzwierciedla prawdę o rozstaniu pary. Zapytano o to piosenkarkę. Ta jednak nie była chętna do rozmowy. Powiedziała jedynie:

Odcinam się od tej sytuacji, nie chcę niczego komentować — mówi Halina Mlynkova.

Dwutygodnik donosi, że dawni małżonkowie już od kilku miesięcy są po rozwodzie. Nieoficjalnie mówi się, że wszystko zakończyło się po jednej rozprawie, na którą piosenkarka nie poszła. Wysłała w swoim imieniu prawnika, o czym jest przekonana osoba z otoczenia byłych zakochanych:

Halinie zależało na tym, by jak najszybciej zakończyć to małżeństwo, i nie chciała się szarpać z mężem o sprawy majątkowe — donosi znajoma gwiazdy.

Czy gwiazda zdradzi, co było powodem rozstania? Osoba z jej otoczenia uważa, że jest to mało prawdopodobne:

Małe prawdopodobieństwo, bo Halina nawet w tekstach piosenek nie zamierza rozliczać się z przeszłością — dodaje osoba z otoczenia piosenkarki.

Wronka na ten moment nie zareagował na słowa piosenkarki.


Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Opole 2020, dzień drugi - Halina Mlynkova

Opole 2020, dzień drugi - Halina Mlynkova

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×