Szukaj

Małżeństwo Haliny Mlynkovej na celowniku. Przygnębiające wieści obiegły media

Halinka Mlynkova

Halinka Mlynkova

Halina Mlynkova będzie się rozwodzić? Takie przygnębiające wieści pojawiły się ostatnio w mediach. Co wiemy na ten temat?

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli małżeństwem do 2012 roku i rozstali się po 9 latach związku. Nie komentowali, co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa. Z tego związku mają syna, 16-letniego już Piotra.

On jest bardzo szczęśliwym chłopcem. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby cokolwiek mówić złego o jego ojcu i nie zamierzam. To, co mam w sercu to jest jedna rzecz, a to, co przekazuję mojemu synowi i światu to jest druga rzecz – mówiła wokalistka agencji Newseria.

W tej samej rozmowie enigmatycznie stwierdziła również:

Utarło się, że to ja odeszłam, to już niech tak zostanie.

Po rozstaniu z aktorem Mlynkova wzięła ślub z Leszkiem Wronką. Zdecydowała się także na wyjazd do Czech. Niestety media podają, że związek nie przetrwał i artystka zamierza się rozwieźć.

Czy Halinka Mynkova się rozwodzi?

Ostatnio w mediach pojawiły się nowe informacje o życiu prywatnym Haliny Mlynkovej. Według najnowszych doniesień gwiazda planuje rozwód z Leszkiem Wronką.

Do tej pory byli uważani za szczęśliwe małżeństwo, jednak, jak podaje Super Express, artystka rozwodzi się z mężem. Poznali się na planie jednego z telewizyjnych show. Pomimo dużej różnicy wieku szybko się w sobie zakochali i pobrali się. Według tygodnika postanowili zakończyć związek po pięciu latach małżeństwa. Na razie żadne z nich nie skomentowało tych doniesień. SE spekuluje, że wokalistka zatęskniła za tworzeniem muzyki. W Pradze Mlynkova prowadziła butik z ubraniami i biżuterią. Ponadto reklamowała linię naturalnych kosmetyków. Tabloid pisze również, że Halina wraz z synem wróciła do Polski.

Pozostaje czekać na oficjalny komentarz któregoś z małżonków.


Halina Mlynkova i Leszek Wronka na Flesz Fashion Night 2016. Zdjęcia

Halina Mlynkova i Leszek Wronka na Flesz Fashion Night 2016. Zdjęcia

Ewa Farna i Leszek Wronka nie pracują już razem

Ewa Farna i Leszek Wronka nie pracują już razem

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zamieszkali razem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×