Tego nie pokazali w TV. Tak gwiazdy zachowywały się za kulisami finału „TZG”. Paparazzi przyłapali też Wiktorię Gąsiewską z nowym partnerem! On dosłownie nosi ją na rękach!

After Party Taniec z Gwiazdami

After Party Taniec z Gwiazdami

Po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami odbyła się huczna impreza. Uczestnicy i prowadzący spotkali się za kulisami show. Wszystko uwiecznili paparazzi, którzy przyłapali Wiktorię Gąsiewską z nowym chłopakiem. Z kim się spotyka?

Taniec z Gwiazdami to show, które wzbudza szczególnie dużo emocji wśród widzów. Od samego początku przyciąga przed telewizory sporą widownię i cieszy się ogromną popularnością. Z każdą kolejną edycją przed odbiornikami zasiadają prawdziwe tłumy, które kibicują swoim ulubieńcom i nie szczędzą SMS-ów. Właśnie zakończyła się 13. edycja programu emitowana na antenie Polsatu. Do finału trafiły dwie pary: Ilona Krawczyńska z Robertem Rowińskim, a także Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

Kryształowa Kula trafiła do pierwszej z wymienionych par. Niestety nie podzielili się oni z fanami swoimi odczuciami po wygranej, ponieważ nie zdecydowali się udzielić nawet jednego wywiadu. Tę sytuację skomentowali w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdobywcy drugiego miejsca.

Szkoda. Wydaje mi się, że mogłaby powiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Jest to dla nas zaskoczeniem – powiedział o zachowaniu Ilony Jacek Jelonek.

Gwiazdy na imprezie po finale Tańca z Gwiazdami

W finałowym odcinku na parkiecie ponownie pojawiły się wszystkie pary biorące udział w programie. Spotkanie w takim licznym gronie uczcili oni imprezą w mieszczącym się w budynku bufecie. Nie zabrakło dobrej zabawy i oczywiście tańca. Jak donoszą paparazzi poza kamerami na parkiecie nieźle zaszaleli Edyta Zając i jej ukochany Michał Mikołajczak. Sporo gwiazd opuściło budynek dopiero około 3 nad ranem.

Ilona Krawczyńska tuż po wygranej zniknęła ze studia i zaprosiła swoich bliskich na kebaby, które zajadali w znakomitych humorach. Uwaga paparazzi skupiła się jednak na Wiktorii Gąsiewskiej, która prowadzi kulisy Tańca z Gwiazdami. Młoda aktorka i prezenterka po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim jest łączona z wieloma przystojniakami. Wygląda na to, że jej serce znowu jest zajęte.

Po finale programu doskonale bowiem bawiła się w ramionach Jaspera Sołtysiewicza, którego poznała na planie serialu Barwy Szczęścia. Już wcześniej pojawiały się doniesienia o tym, że łączy ich coś więcej, ale obydwoje zgodnie milczeli na ten temat. Zdjęcia zdają się potwierdzać, że są parą. Widać na nich, że trzymali się za ręce, Jasper nosił Wiktorię w ramionach, a po zakończeniu zabawy odjechali jednym samochodem.

Zdjęcia z after party Tańca z Gwiazdami zobaczycie w naszej galerii.


Wiktoria Gąsiewska - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Wiktoria Gąsiewska - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Jacek Jelonek - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Jacek Jelonek - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×