Jacek Jelonek o zachowaniu Ilony Krawczyńskiej po finale „Tzg”. Fani grzmią o „gwiazdorzeniu”. To nie przejdzie bez echa. „Przykre” [WIDEO]

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek

Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami wzbudził ogrom emocji. Po finale doszło do przykrej sytuacji ze zwyciężczynią w roli głównej. Kilka słów na ten temat powiedzieli nam Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Jak skomentowali fakt, że Ilona nie udzielała wywiadów?

Taniec z gwiazdami ostatniego dnia października miał swój wielki finał. W 13. edycji programu emitowanej na antenie Polsatu nie zabrakło gwiazd, które chciały pokazać się na parkiecie z jak najlepszej strony. Do ostatniego odcinka weszły jedynie dwie pary, którym dane było powalczyć ze sobą o Kryształową Kulę. O głosy widzów zabiegali: Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, a także Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.

W finale liczyły się jedynie głosy fanów, a więcej zdobyła ich Ilona z Robertem, którzy zostali zwycięzcami. Niestety prasa nie miała okazji zrobić wywiadu ze zdobywcami głównej nagrody. Ilona jako jedyna z uczestniczek show nie chciała rozmawiać z mediami, co do tej pory nigdy się nie zdarzyło.

Spowodowała tym spory niesmak nie tylko u fanów, którzy liczyli zapewne na kilka słów. Internauci szybko zarzucili jej w licznych komentarzach, że zaczyna „gwiazdorzyć”. Co na to zdobywcy drugiego miejsca?

Jacek Jelonek o zachowaniu Ilony Krawczyńskiej po finale TzG

Zachowanie Ilony Krawczyńskiej, która odmówiła udzielania wywiadów jest szeroko komentowane. Zawiedzeni są nie tylko fani, ale jak się okazuje także uczestnicy programu. Jej nietypowe postępowanie skomentowali w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdobywcy drugiego miejsca. Jacek Jelonek docenił obecność mediów w tanecznym show:

Dzięki Wam możemy szerzyć ten message, który mieliśmy od samego początku.  Nasz udział w „Tańcu z Gwiazdami” bez Was i bez mediów nie byłby tak nagłośniony. Wydaje mi się, że to, że pierwszy raz w historii polskiej edycji była para jednopłciowa jest warte nagłaśniania i bez Was byśmy tego nie zrobili.

Michael Danilczuk o zachowaniu Ilony Krawczyńskiej, która odmówiła wywiadów:

Przykre. Ciężko pracowała na ten sukces, więc fajnie byłoby się podzielić z państwem i Wami.

Jacek dodał:

Szkoda. Wydaje mi się, że mogłaby powiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Jest to dla nas zaskoczeniem.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszystko o Krawczynskiej i jej siostrę napisane jest na forum Wanda. Dla części „fanów” Ilona to po prostu typowa Karyna, może bała się ze powie coś co jej zaszkodzi – taktu obie nie maja za grosz.

 • Gość pisze:

  Gąsiewska słodziak niech jej się układa

 • Gość pisze:

  Kazdy robi jak uwaza byle kasa się zgadzała a najlepsze jak darmozjady mówią o pokorze szacunku i honorze kto pije źubrówke je kebaba pilnuje tapczan ci wygrali inni z drzewami się witali idzie zima pamiętajcie o oponach a moźe pomogą bo miszczowie z tv w zaspy wjeźdzają i to tyle

 • Gość pisze:

  Co słoma wychodząca z butów u Krawczynskiej to słoma

 • Gość pisze:

  Ta Pani wydaje się być sympatyczna na pokaz Prawdziwa twarz jak już głosów nie potrzebowała Obłuda i zakłamanie

 • Barbara pisze:

  No i proszę wygrała niesłusznie,a w dodatku zaczyna „gwiazdorzyć”.Bardzo nieładnie brak kultury i obycia.

  • Gość pisze:

   Skąd ta baba się wzięła? Roztargniona dzika i siostra tak samo takie dwie przekupy .Mi osobiście zaimponowa pięknym artystycznym tańcem chłopaki.Coś poszło nie tak .Przykaz jakiś był z góry.

  • Gość pisze:

   Bardzo niesympatyczna osoba, szkoda, że ludzie na nią glosowali

 • GGośćość pisze:

  Ilona dobrze tańczy ale razem ze swoją siostrą wydają się bardzo trzaśnięte,a teraz poprostu gwiazdorzy,wstyd!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×