Szukaj

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Margaret, Grażyna Wolszczak, Mariusz Kałamaga

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret, Grażyna Wolszczak, Mariusz Kałamaga... Gwiazdy pojawiły się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media.  

Dzień Dobry TVN umila widzom poranki od 2005 roku. Przez prawie szesnaście lat w śniadaniówce sporo aspektów uległo zmianie. Zmieniono logo oraz wygląd studia. Zmodyfikowano także skład prowadzących. W zeszłym roku do ekipy dołączyli Paulina Krupińska, Dawid Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Z ekipą pożegnali się Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Gwiazdy w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN: Margaret, Grażyna Wolszczak

Mimo upływu lat stałym punktem Dzień Dobry TVN są rozmowy z ciekawymi gośćmi. Wśród nich nie brakuje gwiazd, które chętnie udzielają wywiadów, a także wpuszczają na chwilę kamery do swojej codzienności. Tak było też w sobotę, gdy w programie pojawiła się m.in. Katarzyna Figura.

Aktorka zaprosiła widzów do mieszkania w Trójmieście. Wykorzystała czas pandemii do zrobienia remontu w apartamencie w Gdyni. Jak zdradzono na antenie, prace remontowe rozpoczęła od wyburzenia ścian. W salonie została tylko jedna kolumna.

Gwiazda podkreślała, że cieszy się, że z córkami budują własną przestrzeń:

Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może na prawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze – tłumaczy Katarzyna Figura.

Figura w Dzień Dobry TVN ujawniła, że dobrze czuje się w roli dekoratorki wnętrz. Dodała, że chociaż jej córki są coraz starsze, zawsze będą mogły wrócić do tego domu:

Koko skończyła już 18 lat, także planuje studia gdzieś tam w świecie. Tak długo tutaj nie pomieszka, ale będzie miała gdzie wracać – mówi aktorka.

Oprócz do domu Kasi widzowie mogli też zerknąć do mieszkania Margaret. Piosenkarka jakiś czas temu opuściła stolicę i przeniosła się do lasu. Tam ma swoje wymarzone miejsce, w którym stworzyła nową płytę, Maggie Vision, z której pochodzi piosenka Sold Out (pisaliśmy o tym tutaj).

Margaret pojawiła się też osobiście w Dzień Dobry TVNMiała na sobie przyciągającą spojrzenia stylizację. Ubrała się w bluzkę bez ramiączek, którą połączyła z dżinsami, a także brązową narzutą i ciemną torebką. Twarz przesłoniła ciemną maską ochronną.

Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Piosenkarka nie była jedyną gwiazdą, którą przyłapano przed studiem Dzień Dobry TVNPrzyłapano przed nim także znane osoby takie jak: Grażyna Wolszczak, Mariusz Kałamaga, Sławomir Orzechowski oraz Magdalena Gorzkowska.

Zdjęcia w galerii.


Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Mariusz Kałamaga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Mariusz Kałamaga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×