Szukaj

Margaret i Natalia Szroeder w białych sukniach ślubnych nie szczędzą sobie czułości. Czy one coś ukrywały?

Margaret i Natalia Szroeder

Margaret i Natalia Szroeder

Margaret i Natalia Szroeder wystąpiły przed kamerami w białych sukniach ślubnych. W pewnym momencie skradły sobie buziaka. Nagranie trafiło do sieci i zdobywa popularność.

Margaret przez wiele lat była jedną z popularniejszych gwiazd muzyki pop. Regularnie koncertowała, a jej przeboje emitowały największe rozgłośnie radiowe. Niespodziewanie gwiazda odsunęła się od show-biznesu. Zawiesiła konto na Instagramie, zaczęła unikać branżowych imprez.

Ku uciesze fanów, Margaret po kilku miesiącach wróciła. Poinformowała, że wzięła ślub z KaCeZetem, a także przeszła spektakularną metamorfozę. Zamiast popu zaczęła tworzyć rap. Ostatnio pojawiła się na branżowej imprezie. Wzięła udział w gali Bestsellery Empiku 2020. Mimo niesprzyjającej pogody wybrała stylizację, która odsłaniała jej płaski brzuch.

Margaret i Natalia Szroeder w białych sukniach ślubnych

Po blisko dwóch latach od premiery Gaja Hornby Margaret powraca z nowym albumem Maggie Vision. Na płycie znajdują się piosenki, w których czuć fascynację hip-hopem oraz urban music. Artystka opowiada o ważnych momentach w życiu i jak podkreśla, teksty nie są wygładzone:

Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie „Gaja Hornby” były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody.

Gwiazda ujawniła, że szanuje swoje osiągnięcia, bo przez lata wiele się nauczyła. Sięgając jednak po hip-hop, jeszcze lepiej potrafi przekazać emocje i opowiedzieć historię:

Bardzo szanuję swoją dotychczasową drogę. Sama współpraca ze światowej klasy producentami naprawdę wiele mnie nauczyła, choć aktualnie wydaje się to być dość poprawne i wygładzone. Hip-hop jako gatunek jest natomiast bardzo szczery, często w kontrze do ogólnych sloganów i taki »in your face«, co bardzo mi pomogło opowiedzieć moją historię.

Na nowej płycie nie brakuje znamienitych duetów. Margaret jedną z piosenek, Sold Out, stworzyła w duecie z Natalią Szroeder. Do sieci trafił właśnie teledysk promujący ten kawałek. Panie występują w przeróżnych kreacjach, w tym w sukniach ślubnych. Przed kamerami kradną sobie całusa.

Utwór jest w sieci zaledwie kilka godzin, a już zdobywa popularność. Nowej piosenkę Margaret możecie posłuchać poniżej.

 

 


Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×