Wiosenna rewia mody przed „DDTVN”. Krupińska, Kaczoruk i Stanisławczyk już pożegnały zimę

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W czwartek w Dzień Dobry TVN pojawiło się kilka gwiazd, które swoimi stylizacjami zaklinały zimę. Wiosnę poczuły już Paulina Krupińska, Renata Kaczoruk i Karolina Stanisławczyk. Jak wyglądały? Zobaczcie zdjęcia.

Ciepło, ciepło, coraz cieplej! Gwiazdy powoli żegnają zimę i wymieniają garderobę na bardziej wiosenną. Od kilku dni przed studiem Dzień Dobry TVN prowadzący i goście prezentują swoje zwiewne stylizacje, wskazując trendy na najbliższe miesiące. Na próżno szukać pikowanych kurtek, puchowych płaszczy i grubych szali czy rękawiczek.

Dziś po raz kolejny mogliśmy zobaczyć, jakie spojrzenie na tegoroczną wiosnę mają znane Polki.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN w wiosennych stylizacjach

Czwartkowe wydanie śniadaniówki poprowadzili Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Duet zaczął dzień aktywnie, bo od treningu z Qczajem. Razem z najpopularniejszym trenerem fitness w Polsce wykonali serię ćwiczeń modelujących pośladki. Dla wszystkich śpiochów, którzy chcieliby powtórzyć popisy z ekranu, materiał wideo udostępniono na profilu programu na Instagramie.

Po zakończeniu Dzień Dobry TVN gwiazdy tradycyjnie stanęły twarzą w twarz z paparazzi. W efekcie powstało kilka świetnych zdjęć, na których w pełni możemy podziwiać wiosenne stylizacje.

Paulina Krupińska zaprezentowała się w cienkim, srebrnym płaszczu, białej bluzce, czarnych legginsach, botkach ze złotym czubem i z niebieską torebką na złotym łańcuszku. Z kolei Renata Kaczoruk, która rozmawiała o samoakceptacji (swoją trudną historią już wcześniej podzieliła się z reporeterką Jastrząb Post), miała na sobie białą koszulę z efektownym wiązaniem wokół dekoltu, niebieskie, klasyczne dżinsy i zamszowe krótkie kozaczki. Zabrała ze sobą również płaszcz, którego nie zdecydowała się włożyć.

Na scenie śniadaniówki wystąpiła Karolina Stanisławczyk – wokalistka o charakterystycznej delikatnej barwie głosu. Kompozytorka, pianistka i autorka tekstów, która premierowo wykonała swój singiel Cliché. Wystylizowana w różowy komplet zwracała na siebie uwagę najpierw widzów przed odbiornikami, a potem przechodniów na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, na której swoją siedzibę ma studio Dzień Dobry TVN.

Styl której z gwiazd jest wam najbliższy?


Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Renata Kaczoruk w Dzień Dobry TVN

Renata Kaczoruk w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×