Elton John już nigdy więcej nie wystąpi w Polsce. Ostatnie zdjęcia nie wymagają komentarza

Elton John - trasa koncertowa

Elton John - trasa koncertowa

Elton John przechodzi na emeryturę, co oznacza, że po raz ostatni zagrał koncert w Polsce. Paparazzi uwiecznili ostatnią wizytę piosenkarza w Krakowie. Artysta z trudem zszedł po schodkach podstawionych pod samolot.

Elton John to muzyk, który śmiało może być uznawany za legendę muzyki pop. Piosenkarz sprzedał ponad 300 milionów płyt, wylansował mnóstwo przebojów i zgarnął szereg najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym, w tym kilka statuetek Grammy, Brit Awards, Złotego Globu, a także Oscara. Na scenie występuje od 50 lat. Jak się okazuje, wkrótce artysta wybierze się na zasłużoną emeryturę.

Dlaczego Elton John już nie zaśpiewa w Polsce?

Chociaż niedawno Elton John wystąpił w Krakowie, to już jakiś czas temu zapowiedział, że będzie to jego ostatni koncert dla polskiej publiczności. Muzyk postanowił, że wkrótce na dobrze pożegna się z występami publicznymi. O swojej decyzji fanów poinformował media już prawie dwa lata temu. W oficjalnym komunikacie napisał:

Czas zejść z drogi, by móc całkowicie poświęcić się następnemu istotnemu rozdziałowi w moim życiu.

Mowa oczywiście o rodzinie muzyka. Artysta wraz z mężem Davidem Furnishem wychowują dwójkę dzieci: 7-letniego Zachary’ego i 5-letniego Elijaha. Zasłużona emerytura będzie więc odpowiednim czasem, by muzyk skupił się na najbliższych mu osobach. Dodatkowo artysta od lat ma problemy kardiologiczne, od 1999 roku ma wbudowany rozrusznik serca.

Pożegnalna trasa koncertowa Eltona Johna

Dodajmy, że Elton na dobre z muzyką planuje się pożegnać w 2021 roku. Wówczas zakończy się jego ostatnia trasa Farewell Yellow Brick Road opiewająca na 300 koncertów, która rozpoczęła się 8 września 2018.

Przy okazji wizyty w Polsce Eltonowi towarzyszyli paparazzi. Na zdjęciach z prywatnego lotniska możemy zobaczyć, jak gwiazdor z trudem schodzi po schodni. Przypomnijmy, że w tym roku artysta skończył 72 lata.

Zobacz: Nie żyje John Singleton – legenda amerykańskiego kina. Pracował z największymi tuzami. Doskonale znacie jego dzieła

Zobacz: Michał Szpak zmienił się w jasnego blondyna! Z tak ułożonymi włosami wygląda jak Johnny Bravo! Wypisz wymaluj gwiazda kreskówki

Zobacz: Weronika Rosati ominęła Oscary 2019, ale pojawiła się na przyjęciu Eltona Johna! Ta kreacja przejdzie do historii!


Elton John podczas wizyty w Krakowie z trudem opuścił pokład samolotu

Elton John podczas wizyty w Krakowie z trudem opuścił pokład samolotu

Elton John z trudnością zszedł po schodni

Elton John z trudnością zszedł po schodni

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×