Elton John walczy z ciężką chorobą. Stan jego zdrowia jest bardzo poważny! Po 50 latach REZYGNUJE z dalszej kariery muzycznej!

Elton John jest chory

Elton John jest chory

Elton John kończy karierę przez chorobę

Pogłoski o poważnej chorobie Eltona Johna zagraniczne media plotkowały od dawna. Okazało się , że niepokojące informacje o stanie zdrowia gwiazdora pop się potwierdziły. Piosenkarz właśnie poinformował świat, że po 50 latach kończy swoją karierę!

Taką zaskakująca informację Elton John podał swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. 70 letni gwiazdor definitywnie kończy swoją przygodę z muzyką, zrezygnował z wszystkich mniejszych koncertów oraz odwołał swoją zaplanowana wcześniej  wielką trasę koncertowe. Elton pragnie wreszcie odpocząć, podreperować zdrowie i chce skupić się wyłącznie na życiu prywatnym. Przypomnijmy, że Elton i jego mąż David Furnish mają dwoje dzieci, 7-letniego syna Zacharyma i 5-letniego Elijaha. 70 letni gwiazdor wie, ze to ostatnia chwila aby nie  przegapić ich dzieciństwa.

Przede wszystkim chce się teraz skupić na zapisaniu syna do szkółki piłki nożnej. Zawsze myślałem, że będę jak Ray Charles, czy BB King – na zawsze w trasie. Ale moje priorytety się zmieniły. Mamy dzieci, które odmieniły nasze życie.  – mówi Elton John

Elton John w umieszczonym filmiku poinformował również, o swojej pożegnalnej trasie, która ruszy we wrześniu w Las Vegas i obejmie ponad 300 występów. Artysta uspokoił również załamanych fanów, że nie zniknie całkowicie

Nie kończę z muzyką. Zamierzam nadal nagrywać płyty i pisać musicale – powiedział Elton John w oświadczeniu.

Elton zmaga się z niebezpieczną infekcją, której miał nabawić się rok temu podczas koncertów w RPA. Dodatkowo artysta od lat ma problemy kardiologiczne, od roku 1999 ma wbudowany rozrusznik serca.

Zmartwiliście się?

Magda Mołek już wyzdrowiała! Pochwaliła się genialnym zdjęciem z wakacji, na którym nie ma grama makijażu! Wygląda obłędnie!

 

Elton John z synami i mężem na wakacjach! Zachary i Elijah są przesłodcy!

Marcin Prokop miał dość! Dopiero teraz opowiedział o minusach przyjaźni z Dorotą Wellman


Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×