HOT! Edyta Górniak i Baron razem na lotnisku przyłapani przez paparazzi! Polecieli aż do Los Angeles!

Edyta Górniak i Baron na lotnisku

Edyta Górniak i Baron na lotnisku

Edyta Górniak i Baron na lotnisku

Edyta Górniak i Baron wylecieli razem do Los Angeles. Wezmą udział w imprezie charytatywnej organizowanej przez Marcina Gortata. Pojawią się także inne gwiazdy. Zobacz zdjęcia, jakie paparazzi zrobili im tuż przed wylotem.

Edyta Górniak razem z innymi polskimi gwiazdami (m.in. Eweliną Lisowską, Izą Miko, Agnieszką Włodarczyk i Patricią Kazadi) weźmie udział w ósmej edycji Polish Heritage Day. Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się 6 stycznia, jest Marcin Gortat. Celem imprezy jest przybliżenie amerykańskim obywatelom polskiej kultury, historii, języka i zwyczajów. Do Los Angeles poleciały już polskie gwiazdy, kilka z nich paparazzi przyłapali na lotnisku w Warszawie tuż przed opuszczeniem kraju.

Na celowniku fotografów znaleźli się Edyta Górniak i Baron, którzy niegdyś posądzani byli o nad wyraz zażyłe relacje. Gdy tylko w mediach pojawiły się plotki o rzekomym romansie pary, diwa zdementowała je w oficjalnym oświadczeniu. W swoim wpisie na Facebooku artystka napisała:

Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba zapewniam dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę. Trudna sprawa :/

Teraz gwiazdy miały okazję ponownie przybić sobie piątkę, tym razem na lotnisku i trzeba przyznać, że Edyta wyglądała zjawiskowo.

Edyta Górniak z różańcem na szyi

Gwiazda ubrała się w obcisłe spodnie, które świetnie podkreśliły jej zgrabne nogi i białą koszulę, na którą zarzuciła szarą, oversize’ową bluzę. Swoją dziewczęcą stylizację skryła pod ponczo w kolorze piasku zastępujące jej płaszcz. Warto zwrócić też uwagę na dodatki. Diwa miała na sobie ciemny krawat, na którym odcinał się wyraźnie różaniec użyty w formie biżuterii, okulary przeciwsłoneczne, a pod ręką pojemną torbę Michael Kors.

Na lotnisku towarzyszyła jej stylistka-wróżka Ewa Rubasińska. Baron z kolei, swoim zwyczajem, ubrał się w luźne, sportowe ciuchy – jak potwierdzą wszystkie fanki, w tym wydaniu wygląda najprzystojniej.

Edyta Górniak i Baron – co ich łączy?

Myślicie, że dementowany niegdyś „romans” ma szansę wypłynąć na powierzchnię? Edyta jest ostatecznie singielką, a Baron jest nie tylko przystojny, ale również pracuje w tej samej branży. W przeciwieństwie do Mateusza Zalewskiego na pewno byłby w stanie zrozumieć i podzielić miłość Górniak do fanów, kariery i życia na scenie. Nie wspominając już o tym, że świetnie razem wyglądają. 😉

Zobaczcie zdjęcia.

Edyta Górniak nagrana z ukrycia na imprezie noworocznej! Tak się bawi diwa, gdy nikt nie patrzy [WIDEO]

Występ Edyty Górniak na Sylwestrze w TVN przyciągnął najwięcej widzów! Mamy całe show gwiazdy! [WIDEO]

Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!


Edyta Górniak na lotnisku

Edyta Górniak na lotnisku

Edyta Górniak z torbą Michaela Korsa

Edyta Górniak z torbą Michaela Korsa

Edyta Górniak z bagażami przed wylotem

Edyta Górniak z bagażami przed wylotem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×