Dominika Gwit przyłapana przez paparazzi na spacerze z dzieckiem. My patrzymy na wózek. Nie należy do najtańszych

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem. Paparazzi wykonali jej masę zdjęć. Ile kosztuje zakupiony przez nią wózek? Nie jest tani... Zdjęcia.

Dominika Gwit to zdolna aktorka. Powszechną rozpoznawalność zapewniła jej rola w głośnym dramacie obyczajowym Galerianki. Sprawnie łączy ona tworzenie kolejnych kreacji artystycznych z życiem osobistym. W 2018 roku sformalizowała związek z Wojciechem Dunaszewskim. Para długo starała się o dziecko, o czym gwiazda opowiedziała w social mediach.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

18 stycznia na świat przyszedł syn, długo wyczekiwany przez parę. Imię chłopca nie zostało podane do wiadomości publicznej.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata – pochwaliła się Dominika w imieniu swoim i partnera.

Dominika Gwit na spacerze z synkiem. Zdjęcia paparazzi

Dominika wybrała się na spacer z synem. Paparazzi zrobili jej masę zdjęć. Zamieściliśmy je w galerii pod tekstem. Świeżo upieczona mama miała na sobie ciepłą, puchową kurtkę z kapturem. Synka wiozła w wózku. Zwróciliśmy uwagę na tę markę. Cena jej wózków, w zależności od umieszczonych w nim dodatków, zaczynają się od trzech tysięcy złotych. Nie jest to mało.

Co ciekawe, jakiś czas temu Dominika zapowiedziała, że gdy po raz kolejny spotka paparazzich, pogoni ich kijem!

Piszecie do mnie, że widzieliście w internecie, że mi paparazzi stoją pod domem i mnie śledzą na spacerze. No faktycznie tak jest. Jak ich zobaczę następnym razem, wezmę kija i ich pogonię. I pokaże wam ich na Instagramie, co byście zobaczyli, jak wyglądają tacy smutni ludzie. Wezmę kija i pogonię (śmiech) – zagroziła w żartach.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Na szczęście gwiazda nie zrealizowała swoich gróźb, a paparazzi bezpiecznie powrócili do domu.


Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit na spacerze z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×