Szukaj

To musi być miłość! Beata Tadla przyłapana na namiętnościach z nowym partnerem! Nie mogli się od siebie odkleić! [DUŻO ZDJĘĆ]

Beata Tadla z nowym partnerem przyłapana na czułościach

Beata Tadla z nowym partnerem przyłapana na czułościach

Beata Tadla z nowym partnerem w Sopocie

Wygląda na to, że Beata Tadla na dobre wyleczyła się po nieudanym związkiem z Jarosławem Kretem. Chociaż dziennikarka na temat nowego wybranka wypowiadać się nie chce, to o łączącej ich relacji sporo mówią zdjęcia zrobione przez paparazzi. Gwiazda została przyłapana w Sopocie, gdzie spędziła przyjemny i bardzo namiętny weekend ze swoim ukochanym.

Pogłoski o tym, że serce Tadli zaczęło bić szybciej krążą od ponad tygodnia. Tadla z tajemniczym przystojniakiem niedawno została przyłapana na kolacji w restauracji Mateusza Gesslera. Co prawda para na początku była powściągliwa w swoich uczuciach, ale z każdą kolejną lampką wina można było zauważyć pomiędzy nimi coraz więcej czułości. W pewnym momencie doszło nawet do niewinnego pocałunku.

Kim jest nowy partner Beaty Tadli? Na to pytanie odpowiedź zna jedynie dziennikarka, która odmawia komentarza w temacie. W rozmowie z dziennikarzami magazynu Flesz gwiazda odpowiedziała bardzo dosadnie:

Nie będę już opowiadać o swoim życiu prywatnym. Teraz planuje po prostu być szczęśliwa.

Jak donosi Fakt, Tadla i jej wybranek niedawno poszli o krok dalej i spędzili romantyczny weekend nad morzem. Najpierw spacerowali udali się do restauracji, gdzie doskonale bawili się w swoim towarzystwie. Prezenterka NOWA TV śmiała się i wygłupiała niczym nastolatka. Pozowała do selfies z ukochanym. Po romantycznym obiedzie para wybrała się na spacer po molo, a gdy spostrzegli paparazzi udali się do parku. Otuleni jesiennym anturażem zostali przyłapani w intymnej sytuacji – na namiętnym pocałunku.

W towarzystwie wybranka Beata czuje się doskonale, o czym świadczyć mogą także zdjęcia, którymi dziennikarka dzieli się w sieci. Ostatnio idealnie uzupełniła fotorelację paparazzi:

Sopot:) – napisała Tadla publikując zdjęcie cieni.

Myślicie, że dziennikarka zdradzi, kim jest mężczyzna, który nie odstępował jej ani na krok?

Nowy partner rozpieszcza Beatę Tadlę do granic możliwości! Paparazzi przyłapali ich na namiętnej randce!

Beata Tadla straciła wyjątkowo bliską osobę. Zrozpaczona dziennikarka pogrążyła się w żałobie

 


Beata Tadla całuje się z nowym partnerem

Beata Tadla całuje się z nowym partnerem

Beata Tadla z nowym partnerem w parku w Sopocie

Beata Tadla z nowym partnerem w parku w Sopocie

Paparazzi przyłapali Beatę Tadlę na randce z nowym partnerem

Paparazzi przyłapali Beatę Tadlę na randce z nowym partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×