Zdjęcia paparazzi: Anna Mucha z dziećmi na wiosennym spacerze! Mała Stefania jest bardziej stylowa niż jej sławna mama!

Anna Mucha na spacerze z dziećmi

Anna Mucha na spacerze z dziećmi

Anna Mucha unika medialnych kontrowersji, a wychodząc do pracy życie prywatne zostawia za drzwiami swojego mieszkania. Choć funkcjonuje w show-biznesie od lat trzyma rodzinę z daleka od tego świata. Czasem jednak paparazzi uchwycą ją podczas spaceru z dziećmi – Stefanią i Teodorem. Tak też stało się ostatnio!

Anna Mucha z olbrzymią starannością strzeże swojego życia prywatnego. Na nic wypytywanie jej o dzieci czy związek. Aktorka bardzo strzeże życia osobistego, przez co zainteresowanie jej rodziną jest jeszcze większe.

Gwiazda M jak Miłość nie ma lekko żyjąc w stolicy. Niemalże codziennie krążą za nią paparazzi, którzy liczbą na rewelacje z jej życia prywatnego. Choć nigdy nie uchwycili momentu w żaden sposób szokującego, czasem zdarza im się spotkać aktorkę z dziećmi. W ostatnim czasie razem z rodziną została przyłapana na zakupach pod hipermarketem, a dzisiaj stojąc z pociechami na chodniku w centrum Warszawy. Po gestach i minie jakie wykonywała gwiazda sądzimy, że czekała na zamówioną taksówkę.

Ubrana była w obcisłe dżinsy, jasną koszulę i czarne, długie kozaki. Największą uwagę przykuwała zdecydowanie jej kurtka w cętki, która bardzo dobrze komponowała się z całą resztą stylizacji. Całość uzupełniła jasną torebką, beżowym szalikiem i czapką na uszy. Dostrzegliśmy także jej delikatny makijaż, który potwierdza tylko to, o czym wszyscy doskonale wiemy, że Ania jest po prostu piękną kobietą. Bardzo podobnie wystylizowana była córka Ani – Stefania, z kolei Teodor prezentował bardziej sportowy look.

Szczęśliwej trójce towarzyszyła także kobieta, która przez moment trzymała Stefcię za rękę. Podejrzewamy, że Mucha, jako zapracowana gwiazda mogła nie wyrabiać się ze wszystkim i zatrudniła do pomocy nianię, która jak widać z dziećmi ma świetny kontakt.

Spójrzcie na zdjęcia i przejrzyjcie je dokładnie. Kolejne raczej nie zdarzą się zbyt prędko 😉

Zobacz: Daniel Martyniuk z nieprzyzwoicie bogatą mamą przyłapani na zakupach! Buszowali w najdroższych sklepach w Polsce!

Zobacz: Zdjęcia paparazzi: Edyta Górniak zakasowała Jennifer Lopez! Wystarczyło, że do swojej miniówki włożyła te ultra seksowne buty!

Zobacz: Hubert Urbański z córkami przyłapany pod studiem Dzień Dobry TVN! To już piękne małe damy!


Anna Mucha w centrum Warszawy przyłapana przez paparazzi

Anna Mucha w centrum Warszawy przyłapana przez paparazzi

Anna Mucha w płaszczu w panterkę

Anna Mucha w płaszczu w panterkę

Anna Mucha w czarnych kozakach

Anna Mucha w czarnych kozakach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×