Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach

Anna Mucha z dziećmi i partnerem na zakupach

Anna Mucha od lat bardzo chroni swoją prywatność, zatem bardzo rzadko pokazuje zdjęcia swoich dzieci – Stefanii i Teodora. Tym razem wielkim sprytem wykazali się jednak paparazzi, którzy przyłapali aktorkę na rodzinnych zakupach. Zobacz jakie ma śliczne dzieci.

Anna Mucha nieustannie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród mediów plotkarskich. Jej życie prywatne jest ulubionym tematem wielu portali, które swoje doniesienia opierają przeważnie na informacjach, które aktorka umiejętnie zamieszcza na Instagramie. Gwiazda doskonale wie, jak dbać o swoją popularność, zatem jej profil paruje od rozebranych fotek czy zdjęć bez makijażu. Mucha jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych, choć jej dorobek filmowy szału nie robi.

Na dużym ekranie Mucha zadebiutowała w wieku 10 lat grając Sabinkę w filmie Andrzeja WajdyKorczak. Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w Liście Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich produkcjach, jednak fani kojarzą ją głównie z rolą Magdy w serialu M jak miłość, w którym gra od 2003 roku. Prywatnie Anna Mucha jest wspaniałą mamą cudownych dzieci: 8-letniej Stefanii oraz 5-letniego Teodora, których ojcem jest przystojny partner aktorki Marcel Sora.

Anna Mucha i Marcel Sora przyłapani przez paparazzi

W ostatnim czasie media plotkarskie komunikowały o rzekomym kryzysie w jej związku, do których aktorka odniosła się publikując ostre oświadczenie. Okazuje się, że temat jej związku jest już wyjaśniony za sprawą fantastycznych zdjęć zrobionych przez paparazzi. Gwiazda została bowiem przyłapana na rodzinnych wiosennych zakupach.

Na zdjęciach w całej okazałości widzimy śliczną Annę, Marcela Sorę oraz ich dzieci! Słodkie maluszki rosną jak na drożdżach, śliczna Stefania to wykapana mama, dziewczynka coraz bardziej przypomina swoją atrakcyjną mamę. Teodor natomiast jest podobny do taty.

Anna ma na sobie czarną kurtkę i jeansowe spodnie, Marcel zaprezentował skórzaną sportową kurtkę, natomiast dzieciaczki są opatulone w puchowe kurteczki z kapturkiem. Cała rodzinka w komplecie to bardzo rzadki widok!

Zatem już wiadomo, że w rodzinnym żuciu Anny Muchy, wszystko jest w najlepszym porządku.

Cudowna rodzinka!

To jakaś masakra! Anna Mucha odchodzi z “M jak miłość”?! Jej serialowa Magda zostanie uśmiercona?!

Anna Mucha nieoczekiwanie zmieniła styl! Po seksbombie pozostało już tylko wspomnienie!

Stara wielka miłość Anny Muchy znowu w grze! Internautki skaczą z radości na widok ich wspólnego zdjęcia! Czekali na nie latami!


Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze

Komentarze

  • Sebastian Serafin pisze:

    Ty Ania super ale on przez male o Jak ulizana kupa swiecaca I cuchnaca na polu Po krowie anioll belllle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×