Szukaj

Lewandowska z gołym brzuchem na celowniku paparazzi. Tak wygląda jej ciało po porodzie bez grama retuszu

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w szarym dresie została przyłapana przez paparazzi. Sportowy strój odsłonił sylwetkę trenerki. Jak wygląda trzy miesiące po porodzie?

Anna Lewandowska w maju została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córkę, Laurę. Trenerka nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński. Błyskawicznie wróciła do aktywności w sieci, gdzie nie tylko pokazuje fragmenty prywatności, ale także motywuje innych do wprowadzenia zmian w życiu.

Lewandowska wróciła do treningów. Nie poci się jednak sama, a z internautkami, które zachęca do wzięcia udziału w wyzwaniu Fighter Challenge. Dzieli się z nimi sprawdzonymi ćwiczeniami, serwuje przepisy na smaczne dania. Dzięki temu wiele osób przeszło niesamowite metamorfozy.

Anna Lewandowska z gołym brzuchem. Jak wygląda trzy miesiące po porodzie?

Ania nie ukrywa swojego ciała. Już siedemnaście dni po porodzie wrzuciła zdjęcie, na którym pokazuje brzuch w pełnej okazałości. Jest bardzo płaski. Trenerka w ten sposób chciała przekonać fanki, że o ile nie zabroni tego lekarz, aktywność fizyczna w czasie ciąży jest wskazana.

Od tego momentu Lewandowska co jakiś czas pokazuje swoją sylwetkę, obserwatorki jej profili w social mediach są zachwycone tym, jak szybko młoda mama wraca do formy sprzed roku. Czy to jednak tylko efekt odpowiedniego ustawienia się do zdjęcia? Nowe zdjęcia paparazzi pokazują, jak naprawdę wygląda jej sylwetka.

Żona Roberta Lewandowskiego została przyłapana w Warszawie. Opuszczała budynek i udała się do samochodu, cały czas rozmawiając przez telefon. Ubrała się w sportowy strój, który składał się z wiązanej bluzki i sportowych spodni. Dobrała wygodne, białe buty, czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne.

Stylizacja Ani odsłoniła brzuch. Ten prezentuje się doskonale, niemal tak samo dobrze, jak w postach na Instagramie. Widać, że Lewandowska już wróciła do formy.

Też to widzicie?


Anna Lewandowska z gołym brzuchem. Tak wygląda trzy miesiące po porodzie

Anna Lewandowska z gołym brzuchem. Tak wygląda trzy miesiące po porodzie

Anna Lewandowska w drodze rozmawia przez telefon

Anna Lewandowska w drodze rozmawia przez telefon

Anna Lewandowska w sportowym stroju

Anna Lewandowska w sportowym stroju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×