Szukaj

Tak było trzy lata temu, a jak jest teraz? Anna Lewandowska pokazała brzuch 17 dni po porodzie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążach. W ten sposób chciała zachęcić internautki do aktywności fizycznej. Jak zareagowały na wpis?

Anna Lewandowska w drugiej ciąży nie zwalniała tempa. Regularnie publikowała nowe posty na Instagramie, którymi motywowała do aktywności inne ciężarne. Zwracała przy tym uwagę na zdrowy rozsądek przy wyborze ćwiczeń.

Jak zawsze podkreślę, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jest bardzo istotna — o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce.

Anna Lewandowska pokazała brzuch po drugiej ciąży. Jak wygląda?

Anna Lewandowska była aktywna niemal do dnia porodu. Chociaż Laura pojawiła się na świecie na początku maja, trenerka już wróciła do swojej pasji. Dzięki regularnym ćwiczeniom i prowadzeniu zdrowego trybu życia ma płaski brzuch, którym pochwaliła się na Instagramie.

Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak wyglądała w trakcie i rok po pierwszej ciąży, a także jak jej brzuch zmienił się od momentu, w którym spodziewała się narodzin drugiego dziecka, do teraz. Chociaż wahała się, czy powinna publikować tak osobiste zdjęcia, wierzy, że dzięki nim przekona internautki do pójścia w jej ślady:

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! … i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda

View this post on Instagram

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! … i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda❤️????????‍♂️????????‍♂️ Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post … but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy❤️ Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Fanki nie mogły przejść obojętnie obok wpisu Lewandowskiej. W komentarzach piszą, że Ania stanowi dla nich inspirację:

  • Aniu jesteś przykładem tego, ze można wyglądać pięknie i w ciąży i po porodzie. Trzeba po prostu chcieć i to robić.
  • Ale wyglądałaś uroczo z tymi brzuszkami.
  • Aniu, jesteś zarówno inspiracją jak i motywacją do treningów w ciąży. Fajnie jest widzieć dowód na to, ze forma sprzed ciąży jest możliwa do uzyskania.

Trzeba przyznać, że Ania po drugiej ciąży wygląda doskonale.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×