Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak w ponadczasowym płaszczu. Klasykę przełamała oryginalną torbą i butami. Szykownie

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny udowodniła, że doskonale wie, czym jest ponadczasowa elegancja. Paparazzi sfotografowali ją przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Agnieszka Woźniak-Starak od września 2020 roku w duecie z Ewą Drzyzgą prowadzi Dzień Dobry TVN. To pierwszy w historii śniadaniówki żeński duet na stałe wprowadzony do obsady. Obie panie są doświadczonymi dziennikarkami, co widać na wizji, a doceniają widzowie. Zbierają świetne recenzje i mają stałe grono fanów, którzy czekają na poranki z ulubienicami.

Agnieszka na co dzień mieszka w pięknej posiadłości w podwarszawskim Konstancinie (zdjęcia tutaj). Towarzyszą jej czworonożni przyjaciele, którzy pomogli gwieździe przetrwać trudne chwile. Przypomnijmy, że kiedy dwa lata temu w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, postanowiła odciąć się od mediów i przeżyć żałobę w ciszy, wśród najbliższych w ukochanych górach.

Wróciła już jednak do aktywności zawodowej, ku ogromnej radości jej fanów, którzy z niecierpliwością czekali na ten moment. Z zadowoleniem oglądają ulubienicę w Dzień Dobry TVN, a paparazzi nie przepuszczą żadnej okazji, żeby sfotografować ją przed studiem. Tym razem pojawiła się w eleganckiej, ponadczasowej stylizacji.

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem Dzień Dobry TVN. Szykowna stylizacja gwiazdy

Są takie elementy kobiecej garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody i które powinna mieć w szafie każda z nas. Jednym z nich jest trencz, czyli rodzaj klasycznego płaszcza z dwurządowym zapięciem na guziki i paskiem. A jeśli jest on w jednym z odcieni beżu, to już wręcz obligatoryjnie powinien znaleźć się w kolekcji każdej modnej kobiety.

Wie o tym Agnieszka Woźniak-Starak, która we wspomnianym nakryciu pojawiła się przed studiem Dzień Dobry TVN w sobotę 10 kwietnia. Paparazzi sfotografowali dziennikarkę, która tego dnia w swojej stylizacji postawiła właśnie na trencz.

W beżowym płaszczu, który podkreślił jej smukłą talię, wyglądała świetnie. Klasyczny strój przełamała oryginalną torbą z bardzo grubym pasem na ramię i wysokimi do połowy łydki wiązanymi butami. Oczywiście przysłoniła twarz maską ochronną, a pozostawiła też rozpuszczone włosy. Nie od dzisiaj wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak dokładnie wie, jak należy się ubierać, żeby było i modnie, i wygodnie. Zajrzyjcie do galerii.


Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak- Starak przed studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×