NewsyOtylia Jędrzejczak poroniła. Postawa jej partnera była skandaliczna

Otylia Jędrzejczak poroniła. Postawa jej partnera była skandaliczna

Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak
Elwira Szczepańska
17.05.2020 23:30, aktualizacja: 18.05.2020 14:42

Otylia Jędrzejczak przez lata spełniała się w zawodowo. Jako pływaczka na swoim koncie zapisała niemałe sukcesy, które sprawiły, że cieszyła się sporą popularnością wśród fanów sportu. Niestety wypadek samochodowy, który spowodowała, i w którym śmierć poniósł jej młodszy brat, sprawił, że zamiast ze współczuciem, zaczęła spotykać się z hejtem.

Niedawno wydała książkę, w której zmierzyła się z przeszłością. Opisała śmierć brata, depresję, myśli samobójcze oraz stratę dziecka.

Otylia Jędrzejczak - autobiografia
Otylia Jędrzejczak - autobiografia

Otylia Jędrzejczak o stracie dziecka

Dziś Otylia Jędrzejczak jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: Marceliny oraz Grzegorza, który przyszedł na świat we wrześniu 2019 roku. Z podniesioną głową, pomimo traumatycznych doświadczeń z przeszłości idzie dalej przez życie, nie tracąc optymizmu.

Jędrzejczak bardzo długo milczała na temat śmierci swojego brata. O emocjach, które towarzyszyły jej po tragicznym wypadku, który spowodowała, zaczęła opowiadać dopiero w tym roku, kiedy wydała  autobiografię. Pływaczka raz na zawsze rozlicza się w niej z przeszłością, zdradzając, jak przeżyła ten trudny czas w swoim życiu. Opowiedziała także o tym, że straciła dziecko i została z tym sama, a partner nawet nie odwiedził jej w szpitalu.

Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała. Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem - wyznała w książce.
Otylia Jędrzejczak - autobiografia
Otylia Jędrzejczak - autobiografia
Otylia Jędrzejczak – wybory parlamentarne 2019
Otylia Jędrzejczak – wybory parlamentarne 2019
Otylia Jędrzejczak urodziła
Otylia Jędrzejczak urodziła
Otylia Jędrzejczak z rodziną
Otylia Jędrzejczak z rodziną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także