NewsyOscary 2023. Lady Gaga i przykry upadek na szampańskim dywanie. Wszystko na oczach tłumów. Jest nagranie

Oscary 2023. Lady Gaga i przykry upadek na szampańskim dywanie. Wszystko na oczach tłumów. Jest nagranie

Lady Gaga Oscary 2023
Lady Gaga Oscary 2023
Krystyna Miśkiewicz

13.03.2023 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oscary to najważniejsza impreza w świecie filmu i światowym show-biznesie. Na galę, która odbywa się w Dolby Theatre w Los Angeles tłumnie przybywają największe nazwiska świata filmu, muzyki, a także celebryci. Najbardziej pożądane nagrody są przyznawane w ponad 20 kategoriach, a każdy z aktorów i osób związanych z filmem marzy, by mieć w swojej kolekcji prestiżowego złotego rycerzyka. O tym, kto otrzyma wyróżnienie, decydują przedstawiciele Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Przez wiele lat na swoją pierwszą statuetkę czekał Brad Pitt. W tym roku na to szczególne wyróżnienie liczył między innymi Colin Farrell, który był nominowany w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy. Musiał jednak obejść się smakiem, ale za to miał wielkie wejście, ponieważ na galę zabrał swojego 13-letniego syna Henry'ego.

Wszystkie wyniki i kreacje gwiazd z minionej oscarowej nocy zobaczycie tutaj. Nie obeszło się jednak bez wpadek. Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło z udziałem Lady Gagi. Jak zareagowała?

Oscary 2023. Fotograf upadł obok Lady Gagi. Wideo

Lady Gaga była największą gwiazdą Oscarów w 2019 roku. Kilka miesięcy wcześniej do kin wszedł wielki hit Narodziny Gwiazdy, w którym zagrała główną rolę u boku Bradleya Coopera. Prasa rozpisywała się o rzekomym romansie aktorka i wokalistki, co jeszcze bardziej podsycało atmosferę wokół filmu. Na tej gali piosenkarka zdobyła statuetkę za piosenkę Shallow.

Pracowałam ciężko przez wiele lat i nie chodzi tu o wygrywanie. Chodzi o niepoddawanie się. Jeśli marzysz o czymś, walcz o to. Pasja wymaga dyscypliny. Nie chodzi o to, jak wiele razy Cię odrzuca i jak wiele razy upadniesz lub zostaniesz pobity. Ważne, ile razy się podnosisz, jak bardzo jesteś dzielny i idziesz dalej. Dziękuję - mówiła wówczas ze sceny.

Gwiazda zachwyciła wtedy kreacją, ale identycznie było też w tym roku. Jej sukienka natychmiast została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kreacji wieczoru. W Dolby Theatre pojawiła się w czarnej kreacji sięgającej ziemi. Góra sukni od Versace wykonana była z czarnej siateczki, a piersi osłonięto jedynie paskami materiału. Krój pięknie wyeksponował talię. Dół stanowiła obszerna spódnica wykonana z tafty. Zdecydowała się też na piękną diamentową kolię i ogniście czerwone usta.

Wokalistka wyglądała zjawiskowo i była oblegana przez fotoreporterów. Gdy przechadzała się po szampańskim dywanie jeden z nich biegł za nią z aparatem i potykając się o jej kreację, upadł z hukiem na ziemię. Gaga natychmiast zareagowała. Zmartwiona podbiegła do mężczyzny, dopytując, czy nic się nie stało. Wszystko uwieczniono na poniższym nagraniu.

Internauci nie mogli się nachwalić reakcji piosenkarki i zasypali ją komplementami za to, jak wspaniale zareagowała na zdarzenie. Więcej zobaczycie w naszej galerii.

Oscary 2023: Vanity Fair Oscar Party

Oscary to nie tylko główna gala i rozdanie statuetek, ale też mnóstwo towarzyszących temu imprez. Najsłynniejsze after party organizowane jest przez magazyn Vanity Fair. Tam nigdy nie brakuje: gwiazd, celebrytów, a nawet przedstawicieli amerykańskiego rządu.

W tym roku obok sióstr Jenner na imprezie pojawiła się między innymi Nancy Pelosi, czyli Spikerka Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Zdjęcia z imprezy zobaczycie tutaj.

Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Lady Gaga – Oscary 2023
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także