Oscary 2023: Vanity Fair Party. Kreacje gwiazd. Zdjęcia
Wirtualna Polska

Vanity Fair Oscar Party 2023. Kreacje gwiazd: Hailey Bieber, Kendall Jenner, Olivia Wilde, Kylie Jenner… [Dużo zdjęć]

Vanity Fair Oscar Party 2023

Vanity Fair Oscar Party 2023

Po rozdaniu Oscarów 2023 gwiazdy licznie pojawiły się na Vanity Fair Party. Tutaj również nie zabrakło spektakularnych kreacji. Kto brylował na imprezie poczytnego magazynu? Zdjęcia.

Wirtualna Polska

Oscary 2023 rozdane. W tym roku gala odbyła się z wielkim rozmachem. 95. rozdanie najważniejszych nagród w świecie filmu przyciągnęło na czerwony (szampański) dywan całą plejadę sław. Nagrody wręczono w ponad 20. kategoriach.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Swoją szansę miała także polska produkcja. Film IO w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, który otrzymał nominację w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny. Wyniki Oscarów 2023 zobaczycie tutaj.

Współfinansowany przez PISF film „IO” Jerzego Skolimowskiego będzie polskim kandydatem do Nagród Amerykańskiej Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Międzynarodowy. Decyzję podjęła siedmioosobowa Komisja Oscarowa pod przewodnictwem producentki Ewy Puszczyńskiej. Informację przekazano na konferencji prasowej w siedzibie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej – podano kilka miesięcy temu.

Rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej to oczywiście przede wszystkim statuetki złotych rycerzyków, ale też niesamowite kreacje. Gwiazdy wybijają się na wyżyny kreatywności i pojawiają na imprezie w strojach od najlepszych projektantów.

Podobnie jest na słynnej już imprezie organizowanej przez Vanity Fair. Kto się pojawił? Jak wyglądały gwiazdy?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oscary 2023: gwiazdy na Vanity Fair Party. Zdjęcia

Rozdanie Oscarów jest niemal tak samo ważne, jak towarzyszące temu imprezy. Najsłynniejsze after party jest organizowane przez magazyn Vanity Fair. Tam gwiazdy po raz kolejny urządzają prawdziwą rewię mody. Na wspomnianej imprezie zazwyczaj pojawia się znacznie więcej gwiazd niż na gali w Dolby Theathre.

Impreza poczytnego magazynu działa na gwiazdy, jak prawdziwy magnes. W tym roku również nie zabrakło na niej aktorów, celebrytów i nazwisk z pierwszych stron gazet. Na imprezie pojawili się: Jessica Alba, Rooney Mara, Sharon Stone, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Hailey Bieber, Sophie Turner, Rita Ora, Marion Cotillard, Maria Sharapova, Kristen Bell, Emily Ratajkowski, Sofia Vergara, Olivia Wilde, Sienna Miller, Naomi Watts, Nancy Pelosi, Monica Lewinsky, Miranda Kerr, Gigi Hadid, Jennifer Coolidge, Chrissy Teigen, Lily James, Patricia Clarkson, Gabrielle Union.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdjęcia wszystkich gwiazd zobaczycie w naszej galerii.

Oscary 2023: Colin Farrell z synem

Wirtualna Polska

Jednym z ważniejszych momentów przed rozpoczęciem gali było pojawienie się na niej nominowanego w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy Colina Farrella. Wszystko przez to, że gwiazdor zawitał na wydarzenie razem ze swoim synem Henrym. To pierwszy raz, gdy syn przystojniaka i pięknej Alicji Bachledy-Curuś zadebiutował na czerwonym dywanie.


Sharon Stone - Vanity Fair Oscar Party 2023

Sharon Stone - Vanity Fair Oscar Party 2023

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Rooney Mara - Vanity Fair Oscar Party 2023

Rooney Mara - Vanity Fair Oscar Party 2023

Kylie Jenner - Vanity Fair Oscar Party 2023

Kylie Jenner - Vanity Fair Oscar Party 2023

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Tylko Sharon Stone. Wspaniale

  • Gossiek pisze:

    Tak patrzę na te kreacje i jakoś żadna z nich nie przykuła szczególnie mojej uwagi. Już ładniejsze kiecki widziałam na stronie Loola jak szukałam czegoś na imprezę rodzinną. No ale to im się sukienki mają podobać a nie mi.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×