ModaOscary 2020: Kinga Rusin zdeklasowała największe gwiazdy. I to nie tylko głębokim dekoltem

Oscary 2020: Kinga Rusin zdeklasowała największe gwiazdy. I to nie tylko głębokim dekoltem

Kinga Rusin wybrała się na afterparty
Kinga Rusin wybrała się na afterparty
Zuza Maciejewska
10.02.2020 12:20, aktualizacja: 10.02.2020 21:26

Kinga Rusin jak co roku pojawiła się podczas ceremonii wręczenia Oscarów. W przeciwieństwie do poprzednich lat, tym razem dziennikarka w wydarzeniu wzięła udział prywatnie, relacjonując na swoim Instagramie zakulisowe ciekawostki związane z galą i imprezami okolicznościowymi.

Oscary 2020: Kinga Rusin na after party. Jak wygląda?

Kiedy ceremonia wręczenia nagród dobiegła końca, Kinga w social mediach zdecydowała się podsumować emocje, które jej towarzyszyły. Stwierdziła, że największym zaskoczeniem był dla niej występ Eminema, bo nikt wcześniej go nie zapowiadał. Przyznała też, że prawie wszystkie wcześniejsze przewidywania się sprawdziły:

A wszystkie przewidywania się sprawdziły, poza jednym - Bong Joon Ho, poza Oskarem za scenariusz, za najlepszy film zagraniczny i film roku dla Parasite, zgarnął też nagrodę dla najlepszego reżysera (bukmacherzy obstawiali Sama Mendesa). Parasite został pierwszym nieanglojęzycznym filmem w 92 letniej historii Oskarów, który zdobył tytuł najlepszego filmu roku. Koreańczycy - nominowani „za wszystko” również po raz pierwszy, są dziś w Hollywood bohaterami.

Rusin dodała, że jest dumna z polskiej reprezentacji, która samą nominacją osiągnęła już spory sukces. Po zakończeniu gali Kinga postanowiła nie wracać do hotelu, a udała się na kolejne imprezy. Z tej okazji postawiła na modną stylizację, którą zdeklasowała największe, światowe gwiazdy.

Ubrała się w błyszczący garnitur, którego marynarka była przewiązywana w pasie, dzięki czemu podkreślała talię. Włożyła pod nią czarną bluzkę.

Kinga Rusin podbija Hollywood
Kinga Rusin podbija Hollywood

Dziennikarka zdecydowała się na wieczorowy makijaż, który w połączeniu z wyprostowanymi włosami sprawiał, że wyglądała świetnie. Przekonani o tym byli także jej obserwujący, którzy w komentarzach pod zdjęciem pisali, że:

  • Wilka klasa Pani Kingo! Cudownie Pani wygląda.
  • Bosko pani wygląda.
  • Pięknie pani wygląda. Piękny kostium.
  • Wow. Ależ cudna kreacja.
  • Wygląda pani zjawiskowo! Przepięknie.
Kinga Rusin podbija Hollywood
Kinga Rusin podbija Hollywood
Kinga Rusin na after party po Oscarach
Kinga Rusin na after party po Oscarach
Kinga Rusin oraz Magda Górka, która w Hollywood kręci superprodukcje.
Kinga Rusin oraz Magda Górka, która w Hollywood kręci superprodukcje.
Kinga Rusin na przed Oscarowej imprezie
Kinga Rusin na przed Oscarowej imprezie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także