Oprah Winfrey trafiła do szpitala: "Lało się z dwóch stron". Wiadomo, co stało się dziennikarce

Oprah Winfrey trafiła do szpitala
Oprah Winfrey trafiła do szpitala
Źródło zdjęć: © ONS

12.06.2024 15:05, aktual.: 12.06.2024 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oprah Winfrey niedawno przeszła przez problemy zdrowotne, które nie pozwoliły wystąpić jej w jednym z programów śniadaniowych. Prowadząca dodała, że popularna na całym świecie dziennikarka trafiła do szpitala. "Poważna sprawa, ale nic jej nie będzie" - uspokoiła na koniec.

Bez wątpienia Oprah Winfrey to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek świata. Od lat prowadzi swój autorski program "The Oprah Winfrey Show", w którym przeprowadza wywiady z najpopularniejszymi ludźmi globu. Rozmawiała m. in. z prezydentem Barackiem Obamą, czy nie tak dawno z Meghan Markle i księciem Harrym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oprah Winfrey w szpitalu. Miała pojawić się w popularnej śniadaniówce

Winfrey bardzo często udziela się w popularnych programach i tak też miało być w miniony wtorek, czyli 11 czerwca. To właśnie wtedy miała zasiąść na kanapie w "CBS Mornings", jednak kiedy przyszło do tematu książki Davida Wroblewskiego, którego promuje klub książki Ophry, na kanapie zasiadł sam autor. Dziennikarka prowadząca śniadaniówkę szybko wytłumaczyła nieobecność gwiazdy telewizji.

Wiadomo, co spowodowało wizytę Ophry Winfrey w szpitalu. Trafiła pod kroplówkę

Po wejściu na antenę wraz ze wspomnianym Wroblewskim, dziennikarka prowadząca wtorkowe wydanie "CBS Mornings" od razu opowiedziała, dlaczego Oprah nie mogła pojawić się w programie. Dość szczegółowo opisała fakt, że gwiazda trafiła do szpitala z powodu grypy żołądkowej. Zaznaczyła jednak, że choć jest to poważna sytuacja, to jej zdrowiu nic nie zagraża. Winfrey po prostu się odwodniła i potrzebowała kroplówki, aby wrócić do pełni sił.

Zatrzymały ją jakieś dolegliwości brzuszne, chyba grypa żołądkowa. Lało się z dwóch stron. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale ostatecznie wylądowała w szpitalu z powodu odwodnienia i podano jej kroplówkę. Poważna sprawa, ale nic jej nie będzie -powiedziała bez ogródek prezenterka śniadaniówki.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także